Випромінювання від роутера

  1. Призначення Wi-Fi роутерів
  2. Чи шкідливий wifi роутер
  3. Основні параметри випромінювання роутера

У цій статті ми обговоримо одне з питань, що дуже часто задають читачі - як впливає на здоров'я людини випромінювання від роутера? Роутер - це активне мережеве пристрій (виконує функції інтернет шлюзу), необхідне для з'єднання між собою мереж, які розрізняються мережевими адресами, протоколами передачі даних і мережевими інтерфейсами. У цій статті ми обговоримо одне з питань, що дуже часто задають читачі - як впливає на здоров'я людини випромінювання від роутера

Точка доступу

Зазвичай роутер (маршрутизатор) розташовується на стику 2-х мереж і в наявності має WAN-порт. Через цей порт роутер підключається до мережі провайдера. Крім цього роутер оснащений декількома LAN-портами, через які роутер з'єднується з комп'ютерами в локальній мережі кінцевого користувача. Основне призначення роутера - вибір найоптимальніших напрямів передачі даних між різними вузлами в мережі. Якщо дивитися глобально, то інтернет-павутина з'єднана між собою великою кількістю роутерів. Звичайний користувач, перебуваючи в мережі інтернет, може навіть не підозрювати про етом.В даний час все більшого поширення набувають Wi-Fi роутери, або по-іншому їх ще називають бездротовими маршрутизаторами. Часто багато хто переживає з приводу, чи шкідливий вай фай роутер? Спробуємо розібратися в цьому наболіле питанні.

Призначення Wi-Fi роутерів

Wi-Fi роутери дозволяють створювати прямо вдома власні бездротові Wi-Fi мережі. Різні ноутбуки, нетбуки, планшети або смартфони для взаємодії з роутером оснащуються вбудованими Wi-Fi адаптерами. В принципі, до стаціонарного комп'ютера теж можна купити Wi-Fi адаптер, якщо немає можливості підключити ПК за допомогою кабелю. Але поява Wi-Fi роутерів породило і безліч питань у користувачів. Більшість сучасних маршрутизаторів дозволяють одночасно користуватися як провідним, так Wi-Fi з'єднанням.

Більшість сучасних маршрутизаторів дозволяють одночасно користуватися як провідним, так Wi-Fi з'єднанням

вай фай роутер

Такі роутери дають можливість роздавати інтернет відразу декільком користувачам в квартирі що, безсумнівно, є дуже зручним. Але, якщо за допомогою кабелю можна підключити обмежена кількість пристроїв (кількість залежить від того, скільки LAN-портів має роутер), то за допомогою Wi-Fi є можливість підключити практично необмежене число смартфонів або ноутбуків (насправді число підключень обмежена тільки швидкістю вашого інтернет - з'єднання).

Чи шкідливий wifi роутер

Якщо добре поритися в літературі або на різних інтернет-форумах, то можна знайти велику кількість уривчастих і суперечливих відомостей про шкоду бездротових мереж для людського організму. Цілою низкою організацій раз по раз піднімається питання про те, щоб заборонити використання бездротових мереж на території шкіл та інших навчальних закладів.

Цілою низкою організацій раз по раз піднімається питання про те, щоб заборонити використання бездротових мереж на території шкіл та інших навчальних закладів

шкідливий wifi роутер

В цей же час багато дослідні інститути призводять цілий ряд доводів, які спростовують думку про те, що роутер шкідливий. Дуже важко розібратися в тому, хто ж правий насправді, так як поняття шкоди саме по собі дуже розпливчасто, і при бажанні навіть можна довести шкоду домашніх капців.

Основні параметри випромінювання роутера

Основний і найголовніший параметр, який впливає на організм людини, називається абсолютною оптичної потужністю випромінювання. Вимірюють оптичну потужність випромінювання в децибел-міліватах (дБм). Будь-який мобільний телефон виділяє потужність випромінювання, що дорівнює 27 дБм. Основна доза випромінювання доводиться на момент виклику абонента і на пошук сигналу мобільної мережі. Тому, якщо в цей момент апарат буде перебувати на невеликій відстані від людини, він може зробити негативний вплив на організм. Головною умовою при цьому є тривалість чиниться випромінювання. Чи шкідливий роутер, також залежить від місця його розташування в квартирі і його відстані до мешканців. Потужність випромінювання бездротового роутера складаєте в районі 20 дБм. При цьому, на відміну від мобільного телефону, це обладнання найчастіше знаходиться на відстані не меншій одного-двох метрів. Тому, навіть якщо порівнювати з мобільним зв'язком, випромінювання від роутера, який чиниться на людину, виявляється в рази меншим.

Тому, навіть якщо порівнювати з мобільним зв'язком, випромінювання від роутера, який чиниться на людину, виявляється в рази меншим

шкідливий роутер для здоров'я

Якщо вірити даним HPA (Health Protection Agency), яка є офіційною організацією, розташованої в Англії і відповідає за забезпечення безпеки здоров'я жителів островів Британії, сьогодні не існує прямих доказів того, що роутер надає шкоду на здоров'я людини. Будь-яке бездротове обладнання має дуже малої випромінюючої потужністю, яка просто не в змозі надати будь-якої шкоди на організм. Радіочастоти, які використовуються в Wi-Fi-обладнанні, є аналогами звичайних радіочастот, що застосовуються вже десятки років на FM-радіо і в телеапаратурі. Тому можна сміливо говорити про те, що шкода від Wi-Fi мереж можна порівняти зі шкодою, яку можуть нанести будь-які інші радіомережі, а як відомо, постраждалих від випромінювання FM-приймача поки ще зафіксовано не було. Звичайно, шкідливий роутер для здоров'я, кожен вирішує сам але, по крайней мере, сучасна наука говорить про те, що випромінювання від Wi-Fi-роутерів абсолютно безпечно.

Часто багато хто переживає з приводу, чи шкідливий вай фай роутер?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: