Як вибрати телевізор - поради професіоналів

ДІАГОНАЛЬ
Отже, перше, що Вас зацікавить - це розмір телевізора, точніше егодіагональ. Не забувайте, що в магазині діагональ складно визначити на око через велику простору навколо. А між тим, правильно підібрана діагональ екрану багато в чому визначає комфорт і враження, одержувані від перегляду. Традиційно розмір діагоналі екрану вимірюється в дюймах і позначається, наприклад, так: 32 ". Його нескладно перерахувати в сантиметри: 1 дюйм = 2,54 см. Діагональ екрану телевізора обов'язково повинна відповідати розмірам приміщення, в яке планується його поставити. Компанія LG пропонує різні моделі на будь-який смак і бюджет. Наприклад, для великої вітальні відмінно підійде LG OLED TV з вигнутим екраном або ж 4 K 3 D ULTRA HD телевізор з діагоналлю 84 дюйма. Важливо, щоб і Ви, і Ваші гості залишилися задоволені зображенням, не залежно від того з якого кута кімнати Ви будете його дивитися. Для менших приміщень, для спальні або дитячої буде оптимальний телевізор з діагоналлю екрану від 32 ". Оптимальна діагональ екрану телевізора, на думку фахівців, повинна бути приблизно в 3 рази менше відстані, на якому передбачається його дивитися. При перегляді на дуже близькій відстані на деяких телевізорах стають помітні окремі пікселі і спотворюються кольори. У телевізорах LG встановлена ​​IPS матриця, що дозволяє передавати зображення без спотворення оригінальних відтінків, з максимальною чіткістю і широким кутом огляду.

РОЗШИРЕННЯ ЕКРАНУ
Друга важлива характеристика будь-якого телевізора - еторазрешеніе екрану. Від нього залежить якість зображення. Екран будь-якого рідкокристалічного, світлодіодного або плазмового телевізора складається з осередків, званих пікселями, загальна кількість яких і називається дозволом екрану. Воно виражається у вигляді двох чисел, перше з яких позначає кількість пікселів по горизонталі, а друге - по вертикалі, наприклад, 1920х1080. Телевізори LG відрізняє неймовірно чітке зображення. Висока роздільна здатність екрану дозволяє телевізору виводити чітке зображення з великою кількістю деталей навіть під час динамічних сцен.
Якщо більшість моделей раніше пропонували в якості максимального дозволу HDTV (англ. «High-Definition Television»), то на сьогоднішній день телевізори LG випускаються вже з дозволом Ultra HD (4К) і недавно був представлений телевізор з роздільною здатністю 8К. Формат 4K Ultra HD забезпечує неймовірну глибину, чіткість зображення і видимість деталей, в чотири рази більшу, ніж на екранах Full HD.

Компанія LG робить інноваційні технології доступними для кожного споживача, щоб кожен міг насолодитися бездоганною якістю і унікальним дизайном. Для казахстанських споживачів компанія LG представила широкий модельний ряд 4K Ultra HD телевізорів, що дозволяє зробити вибір залежно від потреб.

Моделі серій UB820, UB830 і UB850 ( 49 UB 820 V , 55 UB 830 V , 49 UB 850 V , 55 UB 850 V ) З діагоналями від 125 до 140 см є найбільш доступними серед всіх 4К телевізорів LG. Якісні телевізори LG цих серій мають усіма основними особливостями, включаючи функції Smart TV і нову платформу webOS, відзначену престижної премії Red Dot Awards 2014 за самий зрозумілий користувачеві інтерфейс.

Ультрависока дозвіл дозволяє виводити на екран чітку картинку зі збереженням всіх дрібних елементів і нюансів, а вбудована багатоканальна система фронтально спрямованих динаміків, дозволить відчути воістину потужне звучання, наповнює кімнату для більш захоплюючого перегляду фільмів в поєднанні із зображенням як ULTRA HD.

SMART TV
LG Smart TV дозволяє легко підключатися до преміум-контенту від різних провайдерів. Простий і функціональний пульт Magic Remote економить час і дозволяє вказувати, кликати, прокручувати і навіть говорити з пультом дистанційного керування, щоб знайти саме те, що Ви хочете, пропонуючи пошук фільмів, програм, ТВ-шоу і веб контенту. Навігація займає мінімальну кількість часу. Крім того, користування Smart TV від LG стає більш інтуїтивним, ніж будь-коли. Новий користувальницький інтерфейс webOS дозволяє налаштувати Ваш домашній екран таким чином, щоб отримати доступ до додатків, які Ви використовуєте найчастіше, а також легко перемикатися між ними, запам'ятовуючи на якому додатку Ви зупинилися в останній раз або підбираючи останні новинки. Деякі моделі, наприклад, 42LB720V оснащені спеціальним перетворювачем 2D в 3D від LG, який створює новий вимір в звичайному відео. Більш реалістичний, об'ємний звук ви почуєте, якщо зверніть увагу на модель 55LB690V , Яка оснащена технологією Virtual Surround Plus (віртуальний звук навколо). Цей ефект створює враження, що звук ллється практично з усіх боків. Функція розумного заощадження енергії в моделі 42LB673V , Допоможе Вам допомогти природі, зменшивши енергоспоживання. Ця функція включає в себе управління підсвічуванням для регулювання яскравості, функцію вимкнення відео для відтворення тільки аудіо та Нульовий режим очікування, функція, яка практично вимикає телевізор, і він не споживає енергії. Асортимент моделей, діагоналей і унікальних функцій в телевізорах LG SMART TV дуже широкий.

Асортимент моделей, діагоналей і унікальних функцій в   телевізорах LG SMART TV   дуже широкий

ЧАС ВІДПОВІДІ МАТРИЦІ
Що ж таке час відгуку і як його показники впливають на якість телевізора? Час відгуку матриці (англ. Response time) - час, який потрібен пикселям дисплея монітора / телевізора / ноутбука для того, щоб змінити свій колір зі зміною зображення на екрані. Час відгуку вимірюється в мілісекундах, і чим менше цей час, тим якісніше пристрій відтворює динамічні зображення в сценах у фільмах і іграх, і тим самим виключає видимість шлейфів за рухомими на екрані об'єктами. Для комфортного перегляду новин, наприклад, досить екрану з часом відгуку до 8-10 мс, але якщо ви плануєте дивитися фільми або грати в сучасні ігри, слід вибирати моделі, що володіють мінімальним показником. Найкращим на сьогоднішній день, мабуть, можна назвати час відгуку в вигнутих телевізорах LG OLED TV , Що становить всього 0,002 мс - цей результат в сотні разів перевищує показники світлодіодних телевізорів, що дозволяє насолоджуватися динамічними сценами без ефекту розмитості.

КОНТРАСТ
Ще одна характеристика екрану телевізора, що впливає на комфорт при перегляді, - контрастність зображення, яка представляє собою відношення яскравості самого світлого ділянки до найтемнішого. Висока контрастність дозволяє розрізнити більше відтінків кольорів і деталей картинки. Звичайні телевізори використовують стандартну технологію з 3-ма суб-пікселями, тому передача кольору відрізняється від реальності. Компанія LG Electronics розробила власну унікальну технологію 4-кольорового пікселя WRGB для OLED телевізорів, яка дозволила відтворити реалістичний, чіткі і насичені кольори, забезпечивши зображенню безмежну контрастність. Завдяки унікальній ідеї по використанню додаткового суб-пікселя білого кольору телевізор LG OLED c вигнутим екраном відображає більш реалістичні кольори і точні відтінки. Перший в світі OLED-телевізор із зігнутим екраном, діагоналлю 140 см (модель 55 EA 980 V ), Що володіє революційним дизайном, створює відчуття повного занурення в зображення під час перегляду і дозволяє насолодитися різноманіттям відтінків і контрастів. Крім того, всі останні моделі телевізорів LG оснащені IPS матрицею. Завдяки підтримці постійної температури кольору, забезпечується природність відтінків і точну відповідність кольорів, без спотворень. Ця розробка компанії LG дозволяє насолоджуватися справжньою красою зображення і точністю відтінків по всьому екрану, не має значення, під яким кутом огляду Ви на нього дивіться!

Ця розробка компанії LG дозволяє насолоджуватися справжньою красою зображення і точністю відтінків по всьому екрану, не має значення, під яким кутом огляду Ви на нього дивіться

КУТ ОГЛЯДУ
Якість зображення може різко змінитися в залежності від того, де Ви сидите по відношенню до екрану. Кут огляду при перегляді телевізора - це кут, під яким можна дивитися телевізор без втрати якості зображення. IPS матриця - унікальна особливість дисплеїв LG. Зображення на екрані телевізора не спотворюється навіть при зовнішньому впливі на нього, наприклад, при натисканні або постукуванні. IPS - технологія виконання матриці рідкокристалічного екрана, коли кристали розташовані паралельно один одному уздовж єдиної площині екрану, а не спірально. Зміна орієнтації кристалів допомогло домогтися одного з основних переваг IPS-матриць - рoстa кута огляду до 178 ° пo горизонталі і вертикалі на відміну від TN матриці. На практиці найважливіша відмінність IPS-матриці від TN-TFT-матриці полягає в підвищеному рівні контрастності за рахунок практично ідеального відображення чорного кольору. Картинка виходить більш чіткою. Екрани, засновані на IPS не спотворюють і не інверсіруют кольору, якщо погляд падає під кутом. Картинка буде завжди яскравою і чіткою, забезпечуючи кращу роботу в Інтeрнeтe, перегляд відео. Це справжній прорив в якості зображення, проте більш значуща подія в технічному світі - це поява першого OLED телевізора із зігнутим екраном. LG OLED TV буквально відкрив нову еру в телевізійному дизайні. Плавно вигнутий екран новаторського телевізора LG створює відчуття більш повного занурення в зображення під час перегляду, тому що поверхню екрану рівновіддалена від очей глядача. Це знімає проблему спотворення зображення і погіршення деталізації по краях.

ЗВУК
Вбудована акустична система присутня практично в будь-якому сучасному телевізорі. Недорогі моделі телевізорів здатні відтворювати тільки моно звук і використовують один або два динаміка. Більш просунуті - оснащені вбудованою стереосистемою, в якій кількість динаміків може бути від двох до восьми. У телевізорах LG доступна найкраща аудіо-технологія. Наприклад, телевізори LG останнього покоління з серії UB 980 V оснащені аудіо-технологією від справжніх «гуру» в області відтворення звуку - компанії harman / kardon®. Аудіосистема harman / kardon® забезпечує високоточне відтворення звуку, насиченого глибокої басом і мають широкий динамічний діапазон. Простіше кажучи, цей звук з фронтальних динаміків моментально заповнює простір, повністю занурюючи глядача в те, що відбувається на екрані. Поки такий ефект присутності можна відчути тільки в кінотеатрі. Динаміки розподіляють звук відразу по декількох напрямках, створюючи 3D-аудіо.

Компанія LG представляє величезний діапазон телевізорів: від самих маленьких до дуже великих, від найдоступніших до телевізорів преміум класу. Телевізори LG можна придбати у великих магазинах Казахстану торгових мереж «Технодім» , «Sulpak» , «Мрія» , « Fora », А також у фірмовому магазині LG в Алмати (вул. Толі бі 216 Б, уг.ул. Розибакіева).

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: