"Одноклассники.ru" перемогли в "Народному голосуванні" премії Рунета

Відкривав церемонію заступник керівника Мінкомзв'язку Дмитро Северов.

"Премія Рунета є головною в Рунеті і за свою п'ятирічну історію довела суспільству значущість високих технологій і можливостей Інтернету. Росія динамічно вступає в постіндустріальне суспільство, і телекомунікації в цьому питанні займають чільні позиції", - зазначив Северів.

За перемогу сайти боролися відразу в декількох номінаціях: "Держава і суспільство", "Культура і масові комунікації", "Наука і освіта", "Економіка і бізнес", "Здоров'я і відпочинок" і "Технології та інновації".

У номінації "Держава і суспільство" переможцями стали сайт Благодійного фонду компанії "Евросеть", інформаційно-новинний портал "КП.ру", а також управління інформації та громадських зв'язків ГУВС по Москві і проект "Петровка38.ру". У спеціальній номінації "Держава і суспільство" переміг інформаційний портал "ГАІ.ру".

У трійку лідерів в номінації "Культура і масові комунікації" увійшли портал "Афіша.ру", музичний портал "Звукі.ру" і радіо "Ехо Москви".

Переможцями спеціальній номінації в цьому розділі Рунета стали телеканал "ТВ-Центр" і інтернет-портал телеканалу "ТВЦ.ру".

У номінації "Наука і освіта" премія присуджена порталу "Вокруг Света", а також проекту "Відкритий світ інформаційних технологій" і центру комп'ютерного навчання при МГТУ імені Н. Е. Баумана.

У номінації "Економіка і бізнес" лауреатами стали група компаній "Хедхантер", компанія "Скай Лінк" і "1С-Бітрікс".

Група компаній "Рамблер-Медіа", хостинг-портал "Мастерхост" і компанія "Майкрософт Україна" здобули перемогу в номінації "Технології та інновації".

Спеціальний приз був присуджений соціального сервісу Sorry.ru.

Лауреатами спеціальній номінації "Рунет за межами RU" стали інтернет-портали "Сонечко" (Естонія), радіостанції "Голос Росії" і Єврокаталог-каталог російськомовної Європи (Латвія).

В рамках премії проходить всеукраїнська он-лайн акція "Народне голосування".

Лідером акції, в якій в 2008 році взяли участь близько 5 мільйонів інтернет-користувачів, стала соціальна мережа "Одноклассники.ру", яка вже має три премії Рунета за минулі роки.

За матеріалами: російська газета

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: