Основні характеристики енергозберігаючих ламп, галогенних і ламп розжарювання

Напруга харчування - напруга електричної мережі, необхідне для запалювання і стабільної роботи лампи Напруга харчування - напруга електричної мережі, необхідне для запалювання і стабільної роботи лампи. Вимірюється в вольтах (В).

Потужність - електрична потужність, споживана лампою. Одиниця виміру потужності освітлювального приладу - ват (Вт).

Світловий потік - один з найважливіших показників ефективності світлового дії. Потужність випромінювання сама по собі ще не гарантує яскравості світла: ультрафіолетове або інфрачервоне випромінювання, яким би потужним воно не було, людським оком не сприймається. Сила світлового потоку визначається як відношення потужності випромінювання до його спектрального складу. Вимірюється в люменах (лм).

Світлова віддача - з точки зору енергозбереження, ключовий параметр ефективності джерела світла Світлова віддача - з точки зору енергозбереження, ключовий параметр ефективності джерела світла. Він показує, скільки світла виробляє та чи інша лампа на кожен ват витраченої на неї енергії. Світлова віддача вимірюється в лм / Вт. Максимально можлива віддача дорівнює 683 лм / Вт і теоретично може існувати тільки у джерела, що перетворює енергію в світло без втрат. світлова віддача ламп розжарювання складає всього 10-15 лм / Вт, а люмінесцентних ламп уже наближається до 100 лм / Вт.

Рівень освітленості - параметр, що визначає, наскільки освітлена та чи інша поверхня даними джерелом освітлення Рівень освітленості - параметр, що визначає, наскільки освітлена та чи інша поверхня даними джерелом освітлення. Залежить від потужності світлового потоку, від відстані джерела світла до освітлюваної поверхні, від властивостей цієї поверхні і ряду інших чинників. Одиниця виміру - люкс (лк). Ця величина визначається як відношення світлового потоку потужністю в 1 лм до освітленої поверхні площею 1 кв.м. Іншими словами, 1 лк = 1ЛМ / кв.м. Прийнятна для людини норма освітленості робочої поверхні за російськими стандартами складає 200 лк, а за європейськими досягає 800 лк.

Колірна температура - найважливіший якісний параметр, що визначає ступінь природності (білизни) світла, що випускається лампою. Вимірюється по температурній шкалі Кельвіна (К). Колірну температуру можна умовно розділити на тепло-білу (менш 3000 К), нейтрально-білу (від 3000 до 5000 К) і денну білу (більше 5000 К). У житлових інтер'єрах зазвичай використовують лампи теплого тону, які сприяють відпочинку і розслабленню, а в офісних і виробничих доречні більш холодні лампи. Найбільш природна, а значить, і комфортна для людини, колірна температура лежить в діапазоні 2800-3500 К.

Індекс передачі кольору - відносна величина, яка визначає, наскільки природно передаються кольори предметів в світлі тієї чи іншої лампи Індекс передачі кольору - відносна величина, яка визначає, наскільки природно передаються кольори предметів в світлі тієї чи іншої лампи. Цветопередающіе властивості ламп залежать від характеру спектру їх випромінювання. Індекс передачі кольору (Ra) еталонного джерела світла (тобто ідеально передає колір предметів) прийнятий за 100. Чим нижче цей індекс у лампи, тим гірше її цветопередающіе властивості. Комфортний для людського зору діапазон передачі кольору становить 80-100 Ra.

Експлуатаційні характеристики - до найважливішими параметрами ефективності різних типів ламп відносяться також середній термін служби, швидкість включення і гарантоване число включень, конструктивні особливості виконання (використовувана арматура, роз'ємна / нероз'ємна конструкція, сумісність з різними типами патронів, габарити і дизайн виробу). Від цих характеристик залежать витрати на експлуатацію, які разом з продажною ціною визначають рівень рентабельності лампи.

Увага! При повному або частковому використанні матеріалів даної статті або іншої інформації з сайту www.electromirbel.ru , Обов'язкова наявність активного посилання, що веде на головну сторінку www.electromirbel.ru або на сторінку з копійованим матеріалом. Гіперпосилання не повинна бути заборонена до індексації пошуковими системами (наприклад, за допомогою тегів noindex, nofollow і т.д.) !!!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: