Коли і скільки кременчужани відпочиватимуть в 2018-му році

 1. січень
 2. Березень
 3. Квітень
 4. Травень
 5. червень
 6. Серпень
 7. Жовтень
 8. грудень

На українців чекають чотириденні канікули в березні, квітні, червні та грудні  У 2018 році кременчужан, як і всіх українців, чекають 11 офіційних вихідних і чотириденні канікули в березні, квітні, червні та грудні

На українців чекають чотириденні канікули в березні, квітні, червні та грудні

У 2018 році кременчужан, як і всіх українців, чекають 11 офіційних вихідних і чотириденні канікули в березні, квітні, червні та грудні. Така кількість вихідних обіцяє нам опублікований раніше Міністерством соціальної політики календарний план свят і вихідних. Остаточно їх затвердить Кабмін незабаром після початку роботи.

Згідно з цим планом, на вихідні варто розраховувати:

 • 1 січня - Новий рік (понеділок)
 • 7 січня - Різдво Христове, православне (неділя)
 • 8 березня - Міжнародний жіночий день (четвер)
 • 8 квітня - Пасха (неділя)
 • 1 травня - День міжнародної солідарності трудящих (вівторок)
 • 9 травня - День Перемоги (середа)
 • 27 травня - Трійця (неділя)
 • 28 червня - День Конституції України (четвер)
 • 24 серпня - День незалежності України (п'ятниця);
 • 14 жовтня - День захисника України (неділя)
 • 25 грудня - Різдво Христове, католицьке (вівторок).

Втім, вихідними будуть і деякі несвяткові дні в разі, якщо офіційний вихідний випадає на суботу-неділю або вівторок або четвер (в останньому випадку робочі дні будуть переноситися на суботу).

січень

Додатковими неробочими днями в перший місяць нового року було 1 січня - Новий рік (понеділок) і буде 8 січня (Різдво переноситься на понеділок).

Березень

Оскільки 8 березня (Міжнародний жіночий день) в 2018 році випадає на четвер, вихідним буде і п'ятниця, 9 березня. Однак, цей день доведеться відпрацювати в суботу, 17 березня.

Квітень

Великдень у 2018 році в Україні припадає на 8 квітня (неділя), тому вихідний переноситься на понеділок, 9 квітня. Крім того, вихідним буде і 30 квітня, оскільки неробочий день 1 травня випадає на вівторок. Разом з суботою-неділею українці матимуть чотири вихідних поспіль. Правда, 30 квітня належить відпрацювати в суботу, 5 травня.

Травень

Крім 1 травня, вихідним буде ще і 9 травня, День перемоги (середа). Також на 28 травня (понеділок) - переноситься свято Трійці.

червень

У червні кременчужан знову чекають чотириденні канікули. День Конституції, 28 червня, випадає на четвер, тому п'ятниця, 29 червня, теж буде неробочим днем. Зате робочої буде субота, 23 червня.

Серпень

Додатковий вихідний в серпні буде на День Незалежності, 24 серпня (п'ятниця).

Жовтень

Святковий день 14 жовтня, День захисника України, збігається з неділею, тому вихідний переноситься на понеділок, 15 жовтня.

грудень

Різдво (25 грудня) випадає на вівторок. Швидше за все, понедельник, 24 грудня, теж буде вихідним, який доведеться відпрацювати в одну з субот.

Новий рік 2019 (1 січня) буде у вівторок. 31 грудня (четвер) теж зроблять вихідним, однак його потрібно буде відпрацювати в суботу, 29 грудня.

Відзначимо, що такий графік вихідних розрахований на працівників з 5-денним робочим тижнем. А розпорядження про перенесення робочих днів завжди носить рекомендаційний характер. Відповідно до Кодексу законів про працю України (КЗпП), остаточне рішення про перенесення вихідних і робочих днів на підприємстві приймає власник або керівник шляхом видання наказу чи іншого розпорядчого документа.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: