Інформатика: підручник. - Видання 5-е, стер. Хлєбніков А.А. Купити книгу доставка поштою, читати відгуки, завантажити, ISBN 978-5-222-22027-6

  1. Всі відгуки (рецензії) на книгу
  2. Інформатика: підручник. - Видання 5-е, стер. Хлєбніков А.А.
  3. Читати книгу онлайн ...
  4. Інші книги автора Хлєбніков А.А.

Безкоштовно скачати книгу видавництва Фенікс "Інформатика: підручник. - Видання 5-е, стер. Хлєбніков А.А." для ознайомлення. The book can be ready to download as PDF.

Увага! Якщо купити книгу (оплатити!) "Інформатика: підручник. - Изд. ..." сьогодні - в п'ятницю (31.05.2019), то вона буде відправлена у вівторок (04.06.2019)

Всі відгуки (рецензії) на книгу

Залиште свій відгук, він буде першим. Дякуємо.

> 5000 руб. - знижка 5%
> 10000 руб. - знижка 7%
> 20000 руб. - знижка 10% БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА дрібнооптових замовлень.
Тел. + 7-928-622-87-04

Інформатика: підручник. - Видання 5-е, стер. Хлєбніков А.А.

Анотація до книги "Інформатика: підручник. - Видання 5-е, стер." (Авт. Хлєбніков А.А.)

Підручник призначений для вивчення теоретичних основ інформатики та оволодіння навичками використання інформаційних технологій. Видання містить основні відомості про мету і предмет курсу інформатики, її основних компонентах і розв'язуваних завданнях. У підручник включено огляд технічного забезпечення електронних обчислювальних машин, що використовуються в повсякденному житті. Також видання містить опису сучасного програмного забезпечення, в тому числі операційних систем і прикладних програм. Додатково в підручнику розкрито основні питання алгоритмізації і програмування Видання містить основні відомості про методи колективної обробки інформації та комп'ютерних мережах, а також пов'язаних з ними проблеми захисту інформації від несанкціонованого доступу та знищення, в тому числі від вірусів. Прикладну цінність має практикум роботи на персональному комп'ютері, що охоплює раз нообразние вправи, які можна використовувати для самостійного оволодіння навичками роботи на ПК. Підручник може бути використаний студентами і викладачами вузів при вивченні дисциплін «Інформатика», «Інформатика і математика», «Інформаційні технології». Крім того, видання буде корисно всім бажаючим освоїти теоретичні основи інформатики та оволодіти сучасними інформаційними технологіями.

Читати книгу онлайн ...

З метою ознайомлення представлені окремі розділи і розділи видання, які Ви можете прочитати онлайн прямо на нашому сайті, а також завантажити і роздрукувати PDF-файл.

Інші книги автора Хлєбніков А.А.

Інші книги серії "середньої професійної освіти (СПО)"

Інші книги розділу "Інформаційні та комп'ютерні технології"

Можлива доставка книги в, а також в будь-який інший місто країни Поштою Росії або транспортною компанією.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: