Кращі технологічні вузи світу

 1. Десять кращих технологічних університетів в світі
 2. Кращі технологічні вузи Північної Америки

У світі тисячі університетів, що пропонують різні програми в області техніки, технології та інженерії. Але як вибрати кращий? Для цього є світові рейтинги вузів, які оцінюють університети з цілого набору різних показників. Але і ці рейтинги відрізняються один від одного, інколи досить значно. Ми вирішили скласти свій рейтинг десяти найкращих технічних університету світу на основі даних трьох найпрестижніших списків - Academic Ranking of World Universities, Times Higher Education World University Rankings і QS World University Rankings.

Ознайомтеся зі списками найсильніших медичних університетів в Північній Америці , Європі і Азії .

Десять кращих технологічних університетів в світі

 1. Massachusetts Institute of Technology (США). На рахунку MIT - більше 70 нобелівських лауреатів за останні 150 років. Університет пропонує величезну кількість різноманітних курсів - від механіки і вивчення матеріалів до ядерної фізики. Серце MIT - дослідження і наука. Тут була розроблена космічна програма «Аполлон», вперше хімічно синтезований пеніцилін і винайдена комп'ютерна пам'ять. Крім того, MIT активно розвиває онлайн-навчання, причому багато курси можна пройти безкоштовно в рамках MOOC (Massively Online Open Courses).
 2. Stanford (США). 16 тисяч студентів навчаються на кампусі Стенфордського університету в Пало Альто близько Сан-Франциско. Одне з головних переваг Stanford - його зв'язку зі знаменитою Силіконовою Долиною, яка не потребує додаткової реклами. Випускники інженерного факультету заснували вже понад 13 тисяч компаній по всьому світу, включаючи такі відомі, як Google, Yahoo, Hewlett-Packard і Cisco. Чого тільки не роблять студенти і професори в Stanford! Серед останніх цікавих робіт - дослідження аеродинамічних характеристик дронів і колібрі.
 3. University of California (США). Кампус UC Berkeley, відкритий в 1868 році, відомий своїм прекрасним технологічним факультетом. Тут завжди були і є першокласні лабораторії і бібліотеки. У 2013 році найпопулярнішими напрямками у студентів були електронна інженерія та комп'ютерні науки. Найбільшими підрозділами факультету є механічне, ядерне і біоінженерних. Берклі пишається своєю історією - в 1941 році тут відкрили плутоній, тут же йшла основна розробка атомної бомби.
 4. Caltech (США). Caltech - порівняно невеликий приватний університет з явним акцентом на технології. І так, він теж знаходиться в Каліфорнії. В інституті працює шість підрозділів - біоінженерії, хімічної інженерії, технології і прикладних наук, фізики, астрономії. В області фізики Caltech приваблює найбільше грантів в світі. Саме в цьому університеті Ричард Фейнман проводив свої дослідження в області квантових обчислень, електродинаміки і нанотехнологій. Університет також має тісні зв'язки з NASA, зокрема, з 1940 року тут працює Лабораторія реактивної тяги NASA.
 5. Imperial College London (Великобританія). Природничі науки, технології та медицина - ось три основні напрями навчання та наукових досліджень в ICL, який до 2007 року був частиною Лондонського університету. Приблизно третина студентів - з інших країн. Інженерний факультет вважається одним з найбільших в Європі - тут навчається 7500 студентів. Тут безліч наукових програм і проектів, від розробки нових каталізаторів для автомобілебудування до планування підземних сховищ вуглекислого газу.
 6. ETH Zurich (Швейцарія). Найзнаменитіший випускник ETH Zurich - Альберт Ейнштейн. Однак, крім нього, зі стін університету вийшло ще 20 нобелівських лауреатів. Сьогодні тут навчається 18 тисяч студентів з 100 країн світу. Велика частина програм бакалаврату викладається німецькою мовою, а магістратури та аспірантури - по-англійськи. Серед найпопулярніших в останні роки напрямків наукових досліджень в ETH - вивчення фізики глобального потепління, а також робототехніка.
 7. University of Cambridge (Великобританія). Кембридж - один з найстаріших університетів, в англомовному світі за цим показником він другий. Інженерний факультет - найбільших в Кембриджі. Серед найбільш відомих випускників - Марк Уиттл, винахідник реактивного двигуна, а також Гаррі Рікардо, знаменитий творець двигунів і засновник однойменної компанії. Використання графена в камерах, вивчення роботи напівпровідників при високій температурі, вивчення властивостей шоколаду - ось тільки деякі з недавніх досліджень університету.
 8. University of Texas at Austin (США). Cockrell School of Engineering Техаського університету спеціалізується на дослідженнях в області нафти і газу, причому має тісні зв'язки з компаніями цього сектора. Однак відмінні освітні та наукові програми також діють в області енергетики, біомедицини, IT і електроніки.
 9. Georgia Tech (США). Університет розділений на шість факультетів, які працюють в 10 різних областях знань. Вуз позиціонує себе як піонер і головне «дійова особа» в трансформації американської економіки з індустріальної в інформаційну.
 10. Carnegie Mellon (США). Карнегі прославився своїми дослідженнями в галузі робототехніки. Зокрема, в стінах саме цього університету було розроблено програмне забезпечення для роботів NASA, відправлених на Марс, а також системи попередження зіткнень, що застосовуються в сучасних автомобілях.

Зокрема, в стінах саме цього університету було розроблено програмне забезпечення для роботів NASA, відправлених на Марс, а також системи попередження зіткнень, що застосовуються в сучасних автомобілях

Кращі технологічні вузи Північної Америки

 1. Massachusetts Institute of Technology (США).
 2. Stanford University (США).
 3. University of California, Berkeley (США).
 4. California Institute of Technology (Caltech) (США).
 5. Princeton University (США).
 6. University of California, Los Angeles (США).
 7. Georgia Institute of Technology (США).
 8. Carnegie Mellon University (США).
 9. University of Texas at Austin (США).
 10. University of Michigan (США).

Кращі технологічні вузи Європи

 1. University of Cambridge (Великобританія).
 2. University of Oxford (Великобританія).
 3. ETH Zürich (Швейцарія).
 4. Imperial College London (Великобританія).
 5. École Polytechnique Fédérale de Lausanne (Швейцарія).
 6. Delft University of Technology (Нідерланди).
 7. Technische Universität München (Німеччина).
 8. KTH Royal Institute of Technology (Швеція).
 9. Technical University of Denmark (Данія).
 10. KU Leuven (Бельгія).

Кращі технологічні вузи Азії

 1. National University of Singapore (Сінгапур).
 2. Hong Kong University of Science and Technology (Гонконг).
 3. Tsinghua University (Китай).
 4. Korea Advanced Institute of Science and Technology (Південна Корея).
 5. University of Tokyo (Японія).
 6. Seoul National University (Південна Корея)
 7. University of Melbourne (Австралія).
 8. Nanyang Technological University (Сінгапур).
 9. Kyoto University (Японія).
 10. Pohang University of Science and Technology (Південна Корея)

Читайте також:

Кращі медичні вузи >>
Кращі біологічні вузи >>
Кращі гуманітарні вузи >>
Кращі природно-наукові вузи >>

Але як вибрати кращий?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: