Голосовий набір на комп'ютері

Голосовий набір на комп'ютері

Голосовий набір на комп'ютері

Як водити текст на комп'ютері? Можна набирати на клавіатурі, але щоб друкувати швидко потрібно освоювати сліпий десятипальцевий метод друку. На його освоєння в середньому йде 2-3 місяці. А потрібно швидко набрати текст прямо зараз.

Тоді використовуйте сервіс голосовий набір. Поки такий сервіс доступний в інтернеті, працює він тільки в браузері Google Chrome.

Правда надиктований текст доведеться відредагувати, виправити помилки, відформатувати. Зате швидкість набору самого тексту буде в рази більше, ніж ви б друкували текст двома пальцями на клавіатурі. Я пропоную вам ознайомитися з сервісами голосового набору на комп'ютері. Для себе виберете найбільш підходящий вам або знайдете ще що небудь в інтернеті.

Отже перший сервіс розташований на сайті « Блогопрактіка »І називається він« Друк голосом або мовне введення тексту ». Заходьте на сайт за посиланням, прочитайте коротку інструкцію на сторінці і користуйтеся.

Так виглядає сторінка сайту «Блогопрактіка», де можна здійснити голосовий набір на комп'ютері.

Другий сервіс « Блокнот для мовного введення ». Заходьте на сайт за посиланням голосовий набір на комп'ютері, так само читаєте коротку інструкцію або дивіться відеоролик з інструкцією.

Заходьте на сайт за посиланням голосовий набір на комп'ютері, так само читаєте коротку інструкцію або дивіться відеоролик з інструкцією

Голосовий блокнот дозволяє вводити текст, використовуючи мікрофон. Зміна мови введення може проводитися динамічно. Голосовий блокнот також дозволяє переводити мову з аудіо і відео в друкований текст. В даний час голосове введення можливий тільки в браузері Chrome.

Голосовий набір тексту

Натисніть значок мікрофона в поле введення (він повинен бути, якщо ваш браузер підтримує голосове введення) або скористайтеся кнопками для безперервного запису. Увага! Перше натискання (з певного комп'ютера) на кнопку включити запис вимагає підтвердження в спливаючій панелі.

Говоріть у мікрофон

Кнопка A / a змінює регістр першої літери слова, поряд з яким знаходиться курсор

Кнопка Скасувати видаляє з результуючого поля останній введений фрагмент

Кнопки пунктуації служать для введення знаків за допомогою миші

Якщо відзначений прапорець додавати За місцем курсору, то текст в результуюче поле додається після останньої позиції курсора. Якщо було виділено фрагмент тексту в результуючому поле, то введений текст буде його замінювати

Якщо відзначений прапорець Починати пропозицію з великої, то перша буква фрази, введеної голосом, буде робитися прописаний, якщо їй в результуючому поле передує точка, знак оклику, знак питання або знак початку абзацу.

Якщо відзначений прапорець Замінювати слова пунктуації, то слова в голосовому введенні, що збігаються зі знаками пунктуації, будуть замінюватися на ці знаки (можна навести курсор на кнопку знака, щоб побачити відповідне йому слово)

Зміна мови для голосового введення здійснюється вибором відповідного мови в випадаючому списку

Для безперервного запису додатково доступні такі настройки:

Якщо відзначений прапорець Відновлювати при помилках, то після зупинки в результаті помилки запис знову відновлюється.

Якщо відзначений прапорець Виконувати команди, то під час введення тексту можна давати команди голосом.

Поле Рівень розпізнавання відображає якість розпізнавання мови або вид помилки, якщо вона виникла.

Переклад аудіо в текст

Кнопка Транскрібація включає панель відтворення звукових і відео файлів. В даний час в голосовому блокноті доступний переклад аудіотекстів з форматів html5 відео і аудіо, а також з відеозаписів youtube. Для форматів html5 відео і аудіо необхідно вказати URL медіа файлу, для відтворення запису youtube потрібно ввести ID цього запису в Youtube. Після чого слід натиснути на кнопку включити запис. Зняття прапорця Запускати синхронно із записом в модулі транскрибування дає можливість самостійно промовляти прослуховуються фрагменти аудіо або відео (при використанні навушників). Дана опція вкрай корисна при поганій якості роликів, коли автоматичне розпізнавання неможливо.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: