Програма Roboform - кращий менеджер паролів

  1. підсумок
  2. посилання

Скільки паролів вам доводиться вводити кожен день Скільки паролів вам доводиться вводити кожен день? Працюючи з різними акаунтами: поштові, інтернет-банки, інтернет-магазини, блоги та інші сервіси, різні програми на комп'ютері ... Не важко уявити собі сотню і більше логінів і паролів доступу. (Я точно знаю, що мене їх зараз вже більше 300!)

Але ж для того, щоб пароль добре виконував свою функцію, він повинен бути досить складним, і у вас не повинно бути однакових паролів для різних сайтів. Очевидно, що потрібно, як мінімум, десь зберігати всі ці паролі. Бажано в добре захищеному (і в той же час доступному) місці. Потрібно зручне збереження, пошук і використання (автоматичне введення на сайтах). Раз є така потреба, то у відповідь на неї з'явився цілий клас програм - зберігачів паролів. Про одну з цих програм - KeePass - я вже розповідав раніше в цій статті . Програма KeePass добре справляється зі зберіганням паролів, але функція автоматичного заповнення форм введення паролів на сайтах у неї настільки незручна, що мало хто взагалі про неї знає і використовує.

У цій статті мова піде про програму RoboForm - визнаному лідеру серед програм цього класу. Вона просто незамінна для тих, хто часто стикається з необхідністю заповнення різних форм (для розсилки, на форумах, в соціальних мережах і т.д.), фактично для кожного активного інтернет-користувача. Причина популярності RoboForm, мабуть, полягає в її винятковому зручності.

1. Програма автоматично зберігає вводяться логіни-паролі. Причому, не тільки в інтернет-браузерах, а й в Windows-програмах.

RoboForm вирішує проблему, з якою часто звертаються в служби підтримки: зареєструвався на сайті, але забув пароль. Що робити? Вам не потрібно більше дбати про те, щоб десь зберегти пароль - програма запам'ятає введені одного разу дані і буде пропонувати їх використовувати при необхідності.

Вам не потрібно більше дбати про те, щоб десь зберегти пароль - програма запам'ятає введені одного разу дані і буде пропонувати їх використовувати при необхідності

На сторінці з формою реєстрації (введення логіна і пароля), вам досить натиснути на значок RoboForm в панелі інструментів браузера і вибрати з меню, що потрібний логін (інфокарту). Причому для одного сайту може бути кілька різних логінів. На скріншоті видно, що для цього сайту є дві підходящі інфокарти.

2. Автоматично заповнює не тільки логіни-паролі, але і поля інших форм вашими персональними даними. Щоб ця функція працювала, потрібно один раз ввести в RoboForm свої особисті дані, заповнивши форму в розділі "Персони". Програма запам'ятовує цю інформацію і готово! Тепер вам більше ніколи не доведеться заповнювати поля вручну. Причому це працює на всіх сайтах і самих різних формах.

Важливо, що програма виявляє неабиякий "інтелект" при розпізнаванні полів. Що це означає? Вона може правильно заповнювати навіть невідомі форми. Дуже зручно, що функції заповнення форм працюють не тільки в браузерах, але і з Windows-програмами.

3. У RoboForm є «Закладки», за допомогою якої вхід на сайт скорочується до одного кліка. Вони зручні тим, що доступні в будь-яких браузерах і на будь-яких пристроях.

4. Програма може зберігати секретну інформацію в «Нотатках». У чому сенс цієї функції? У Нотатках зберігаються дані, які не можна записати в інфокарти, але до яких ви досить часто звертаєтеся. Це, наприклад, паролі для банкоматів, всілякі пінкод та ін. В Нотатках зручно зберігати не тільки секретну інформацію, а просто часто використовувані вами блоки тексту, які можуть вам знадобитися на різних комп'ютерах: шаблони листів, відповіді на найбільш поширені питання, просто пропозиції, які ви часто використовуєте.

В Нотатках зручно зберігати не тільки секретну інформацію, а просто часто використовувані вами блоки тексту, які можуть вам знадобитися на різних комп'ютерах: шаблони листів, відповіді на найбільш поширені питання, просто пропозиції, які ви часто використовуєте

RoboForm працює в фоновому режимі і не вимагає великої уваги ... Його основні дії робляться автоматично. Але при необхідності, дістатися до будь-якої функції програми можна через її значок на панелі завдань Windows.

5. RoboForm кодує всю збережену інформацію надійними алгоритмамишифрування, що дозволяє гарантувати високий рівень безпеки ще і завдяки додатковим захисним опцій.

6. Є варіант програми RoboForm, що працює з флешки (без установки). Це забезпечує максимальну мобільність: ваші паролі завжди у вашій кишені. При цьому якщо виникне необхідність роботи на чужому комп'ютері, там не залишається ніяких "слідів".

7. Розроблено версії програми для iPhone, Android, Linuix, Mac і Windows. Якщо ваші пристрої мають різні оперативні системи, - це не викличе ніяких труднощів.

8. Програма RoboForm Everywhere (платний варіант) автоматично синхронізує дані між усіма вашими пристроями через "хмара". Програма може робити резервні копії даних в "хмарі". Навіть якщо у вас «полетіла» система, вас зламали, або ваш комп'ютер заражений вірусами, ваші паролі в безпеці, і ви не зможете втратити їх.

9. Roboform має доповнення до всіх основних браузерів (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera). Це значно полегшує роботу в Інтернеті: навіть якщо для різних цілей ви використовуєте різні браузери, RoboForm дозволяє використовувати загальний набір даних.

10. Генератор паролів програми створює надійні паролі. Це спрощує життя, коли немає часу / можливості / бажання придумувати пароль самому. Потрібно тільки вибрати, які символи будуть використовуватися в паролі і їх кількість. Генератор все зробить за вас і скопіює новий пароль в Буфер обміну. Далі його можна використовувати для створення нової інфокарти. Тепер можна робити досить складні паролі - адже їх не доведеться вводити вручну!

11. Всі дані захищені одним Головним паролем: RoboForm зберігає всі довірені йому дані в захищеному вигляді. Ваше завдання - запам'ятати цей єдиний Головний Пароль.

12. Програма не шпигує і не показує рекламу - взагалі нічим себе не проявляє до тих пір, поки не буде потрібно зберегти пароль або заповнити форму.

Редактор програми дозволяє шукати і редагувати будь-які зберігаються в ній дані: інфокарти, Закладки, Персони, Контакти, Нотатки.

13. Кожна Пасськарта, Закладка, Персона, Замітка має вигляд окремого файлу. Зручність цієї функції важко переоцінити ... Адже завдяки цьому, можна відправляти файли по електронній пошті, встановлювати ярлики на робочий стіл, копіювати і переміщати їх куди завгодно.

14. На сайті програми є докладна документація російською мовою. Багато "Відповідей на питання", техпідтримка працює цілодобово.

Вікно налаштування програми RoboForm.

підсумок

Отже - перед нами найпотужніша програма по автозаповнення форм і зберігання логінів-паролів, яка має повнофункціональні версії для ПК і мобільних пристроїв. Користуватися їй настільки зручно, що через деякий час вже просто не уявляєш, як раніше міг обходитися без такої програми !?

Існує платний і безкоштовний варіант програми. Вартість річної передплати близько 900 рублів. Але програма дійсно того варто, тому що реально економить час (і зусилля) кожен день!

Безкоштовна версія працює тільки на одному комп'ютері: без будь-якої синхронізації. Можливо, комусь цього буде достатньо. Ви можете вибрати зручну версію саме для себе і назавжди забути про нескінченному заповненні реєстраційних форм: RoboForm зробить все сам!

посилання

Сергій Гундоров, Софт від PSoft: www.pisoft.ru

Що робити?
Що це означає?
У чому сенс цієї функції?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: