Список українських товарів, заборонених для ввезення в Росію

У п'ятницю Росспоживнагляд призупинив ввезення в Росію українських кондитерських виробів. Раніше подібні обмеження торкнулися спиртних напоїв, соняшнику, соєвих бобів, кукурудзяної крупи, соків, фруктових, овочевих і рибних консервів, а також "молочки".

З 5 вересня 2014 року заборонено ввезення солодощів

Росспоживнагляд призупинив c 5 вересня ввезення в Росію українських кондитерських виробів. У відомстві пояснили, що "при дослідженні продукції при дослідженні кондитерських виробів, вироблених АТ" ВО "КОНТІ" і Компанією "АВК" (Україна), виявлено порушення вимог законодавства в галузі захисту прав споживачів ".

Окремо варто згадати продукцію кондитерського концерну "Рошен". Заборона на її ввезення в Росію діє ще з 2013 року.

З 15 серпня 2014 року заборонено ввезення алкоголю

В середині серпня російське наглядове відомство призупинило ввезення в країну спиртних напоїв, пива, а також певних напоїв з України. Заборона поширився на виробників пива "Оболонь" і "Чернігівське", а також на виробника горілки "Хортиця" і коньяку "Шустов". Росспоживнаглядом було виявлено невідповідність нормам, що пред'являються до маркування продукції.

З 1 серпня 2014 року заборонено ввезення соєвих бобів, соняшника, кукурудзяної крупи і соєвого шроту

З 1 серпня 2014 року заборонено ввезення соєвих бобів, соняшника, кукурудзяної крупи і соєвого шроту

Россільгоспнагляд заборонив ввезення до Росії з України соєвих бобів, соняшника, кукурудзяної крупи і соєвого шроту в зв'язку з численними порушеннями фітосанітарних вимог, йдеться в повідомленні відомства.

З 31 липня 2014 року заборонено ввезення фруктових соків, в тому числі для дитячого харчування

Санітарне відомство Росії ввело заборону на імпорт соків з України, а також всіх видів дитячого харчування. Продукція не відповідає технічним вимогам Митного союзу.

З 29 липня 2014 року Росспоживнагляд заборонив імпорт овочевих, фруктових і рибних консервів

З 29 липня 2014 року Росспоживнагляд заборонив імпорт овочевих, фруктових і рибних консервів

Росспоживнагляд виявив неодноразові порушення вимог російського законодавства в області захисту прав споживачів в продукції ТОВ ім. Шевченко ( "Верес"), ВО "Одеський консервний завод", ТОВ "Ніжинський консервний завод", ВО "Одеський консервний завод", ТОВ "Вінницький завод пакувальних виробів" Вінтар ", ТОВ" Альфа-Етекс "і ТОВ" Південний РКК " . Консерви цих виробників були неправильно марковані, а масова частка продукту, вміст білка, жиру, вуглеводів, вітаміну С і мікроелементів не відповідали заявленим на етикетках. Подібні невідповідності Росспоживнагляд виявив і щодо енергетичної цінності і вмісту кухонної солі.

З 28 липня 2014 року заборонений імпорт всієї молочної продукції та молока

Заборона в першу чергу пов'язаний з поставками з України небезпечної сирної продукції. "Продукція не відповідає сертифікату і становить небезпеку, оскільки виготовлена ​​із застосуванням пальмових жирів невідомої якості і походження", - розповів керівника Федеральної ветеринарної та фітосанітарної служби Росії (Россільгоспнагляд) Олексій Алексєєнко. Відомство вважає, що ніяких наслідків для Росії в рамках Світової організації торгівлі в зв'язку з новим забороною не буде.

У Москві вже неодноразово попереджали Київ, що будуть змушені обмежити поставки всього продовольства з України, якщо країна не встигне привести виробництво продуктів у відповідність до вимог Митного союзу до імпортної європейської продукції до ратифікації угоди про приєднання до ЄС.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: