IT-World: Вибираємо проектор для виїзних презентацій

IT Expert Як це зробити Сам собі адмін Сергій Гріцачук

| 23.05.2018

Молода людина! Ви взагалі уявляєте, що таке проектор? Це важке, потужне стаціонарне обладнання! Воно не може бути кишеньковим!

(Монолог покупця, підслухана в магазині)

Іноді непросто звикнуть до думки, що багато дій можна виконувати там, де раніше це було проблематично, економічно невигідно, а то і зовсім неможливо. Наприклад, сьогодні ніщо не заважає організувати повноцінну презентацію на території замовника, навіть якщо там немає відповідних умов, - в магазині, заводському цеху, на складі. Виїзний співробітник отримує, таким чином, масу переваг, так і клієнту зручно - не доводиться відволікатися, переривати робочий процес, здійснювати масу інших ритуальних рухів тіла. Добре, якщо у потенційного замовника є належним чином обладнана кімната для конференцій, - а якщо її немає або обставини вимагають організувати захід в кабінеті у керівника? Але ж є ще презентації, які організовуються в кафе, ресторанах або навіть на базах відпочинку!

Вирішується завдання організації виїзної презентації досить просто - за допомогою мобільного проектора. На такий прилад, зрозуміло, накладається ряд обмежень: він повинен бути компактним, надійним і в той же час максимально легким, а його розгортання і приведення в повну боєготовність займати мінімальний час. Вкрай бажано також, щоб пристрій відображення допускало взаємодія зі смартфоном або планшетом безпосередньо - в цьому випадку не доведеться возитися з підключенням кабелів і побоюватися за цілісність роз'ємів.

Здавалося б, чого простіше: знаючи ці умови, заходь в будь-який інтернет-магазин і, користуючись фільтрами, спокійно вибирай відповідну модель. Але не тут-то було! На практиці з'ясовується, що цим параметрам задовольняє надмірно багато варіантів. Більш того, відразу ж виникає маса супутніх питань. Яке екранне дозвіл оптимально? Чи слід придбавати модель з максимально доступною яскравістю або заощадити, взявши пристрій слабший? Чи може ультракомпактний проектор потягнути презентацію хоча б на 10 чоловік або це більше домашня іграшка для перегляду мультфільмів разом з дітьми? Чи потрібна підтримка 3D? Чи корисно мати вбудований Wi-Fi? ..

Словом, тисячі питань, а ось з відповідями на них все не так просто. Починати краще всього з габаритів - а там і інші параметри вплетутся.

Отже, на сьогоднішній день ринок пропонує відображають пристрої малого і сверхмалого розміру. Останні - як в наладонних формфакторі, так і в кишеньковому.

Останні - як в наладонних формфакторі, так і в кишеньковому

Наприклад, RIF6 CUBE Pico Projector (близько 25 тис. Рублів) - класичний представник першого сімейства: є кубик в корпусі з алюмінію з межею трохи більше 50 мм. Дозвіл - 854 × 480 точок, при цьому розмір проектованої області може досягати 120 "по діагоналі. На жаль, яскравість в 50 лм достатня лише для показу в затемненому приміщенні, але зате прилад здатний працювати автономно до 90 хвилин від вбудованої акумуляторної батареї і розташувати його можна як на столі, так і на спеціальному штативі, що поставляється в комплекті.

На жаль, яскравість в 50 лм достатня лише для показу в затемненому приміщенні, але зате прилад здатний працювати автономно до 90 хвилин від вбудованої акумуляторної батареї і розташувати його можна як на столі, так і на спеціальному штативі, що поставляється в комплекті

Пристрої другого класу, як правило, за габаритами схожі зі смартфонами. Найбільш свіжий зразок продемонстрований в цьому році на виставці в Лас-Вегасі: мобільний проектор Sony MP-CD1 ($ 400) прекрасно поміщається в кишені піджака або сумки для ноутбука. При цьому він здатний «засвітити» 120-дюймовий екран, забезпечуючи дозвіл 854 × 480 точок, а яскравість заявлена ​​на рівні 105 ANSI-люмен (контрастність 400: 1), що передбачає можливість експлуатації в приміщеннях без спеціального затемнення. Як і «кубик», Sony MP-CD1 має вбудований акумулятор ємністю в 5000 мА ∙ год, з яким може працювати до другої години автономно. Примітно, що прилад може виступати в якості зовнішньої батареї (PowerBank) для смартфона, що робить його подвійно привабливим для роз'їзного менеджера.

Примітно, що прилад може виступати в якості зовнішньої батареї (PowerBank) для смартфона, що робить його подвійно привабливим для роз'їзного менеджера

Наступний клас пристроїв характеризується більш високою роздільною здатністю, потужним джерелом світла і деякими додатковими опціями, що роблять його дуже зручним для проведення більш серйозних заходів. Характерний представник - DLP-проектор ViewSonic PLED-W800. Габарити - 175 × 138 × 51,5 мм, маса не перевищує 830 м Розмір видимої області екрану може досягати 2,5 м (100 дюймів), дозвіл - 1280 × 800, а з огляду на діапазон яскравості до 800 ANSI-люмен його можна експлуатувати і в досить світлих приміщеннях. Примітно, що цей гаджет допускає інтеграцію з модулями PJ-WPD-200 (USB Wi-Fi) і WPG-370 (комплект для бездротового презентації), а також підтримує технології DLNA, Wi-Fi Display, Miracast, Media Output, Screen Mirroring і iMediaShare. Словом, практично всі, що забезпечить організацію презентації швидко і без проводів. До слова: вбудована ОС дозволяє відображати файли документів Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) і Adobe PDF безпосередньо з SDHC-карти, а значить, можна взагалі обійтися одним проектором без додаткового обладнання.

До слова: вбудована ОС дозволяє відображати файли документів Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) і Adobe PDF безпосередньо з SDHC-карти, а значить, можна взагалі обійтися одним проектором без додаткового обладнання

Нарешті, тим, кому важливо мати в виїзному арсеналі потужне, але відносно компактне і недорогий пристрій відображення, слід придивитися до Epson VS240 SVGA 3LCD Projector ($ 300). По-перше, забезпечує колірну і білу яскравість в 3000 лм, що допускає експлуатацію в добре освітлених приміщеннях, а роздільна здатність 800 × 600 точок дозволяє створити видиму область з діагоналлю до 762 см. По-друге, розміри моделі - 370 × 350 × 80 мм, вага 2,4 кг, так що транспортувати його краще в автомобілі. І по-третє, незважаючи на низький нативное дозвіл (екстраполюється до 1400 × 1050), передбачено підключення по HDMI і, відповідно, спільна робота з ноутбуком.

І по-третє, незважаючи на низький нативное дозвіл (екстраполюється до 1400 × 1050), передбачено підключення по HDMI і, відповідно, спільна робота з ноутбуком

Якщо ж вага критичний і потрібна більша дозвіл, в якості альтернативи можна розглянути BenQ MW571 (в середньому 46 552 рубля): при масі 1,9 кг і габаритах 283 × 95 × 222 мм він володіє світловим потоком в 3200 ANSI-люмен при досяжною контрастності 13000: 1, а його дозвіл досягає 1920 × 1200 пікселів при розмірах екранної області до 180 ". Так само, як і попередній варіант, Epson VS240 SVGA 3LCD Projector передбачає експлуатацію в стаціонарних умовах при залученні ноутбука або іншого джерела сигналу зображення та звуку.

Різноманітність проекційного ринку робить вибір моделі для виїзних презентацій непростим завданням, але якщо чітко сформулювати вимоги, вирішити її не складе труднощів. Єдине, чого слід уникати, - пристроїв з розряду «для домашнього застосування»: незважаючи на компактність і привабливу вартість, вони не розраховані на застосування в бізнес-цілях і можуть підвести в самий невідповідний момент. При можливості розумніше віддати перевагу тим апаратам, для яких самим виробником заявлено цільове призначення - 'for bussiness / presentation'.

Ключові слова: вибір проектора

Журнал: Журнал IT-Expert [№ 05/2018] , Підписка на журнали

Ви взагалі уявляєте, що таке проектор?
Добре, якщо у потенційного замовника є належним чином обладнана кімната для конференцій, - а якщо її немає або обставини вимагають організувати захід в кабінеті у керівника?
Яке екранне дозвіл оптимально?
Чи слід придбавати модель з максимально доступною яскравістю або заощадити, взявши пристрій слабший?
Чи може ультракомпактний проектор потягнути презентацію хоча б на 10 чоловік або це більше домашня іграшка для перегляду мультфільмів разом з дітьми?
Чи потрібна підтримка 3D?
Чи корисно мати вбудований Wi-Fi?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: