Тест і огляд: Intel Core i7-4770K і Core i5-4670K - нове покоління Haswell

Перейдемо до ігрових тестів, і почнемо ми з 3DMark 2011:

3DMark і 3DMark 11

Ми додали в наші тести попереднє покоління 3DMark. 3DMark 11 є першим тестом, повністю орієнтованим на DirectX 11, від розробника Futuremark. Саме з цієї причини тест інтенсивно використовує тесселяцию, глибину поля різкості, об'ємне освітлення і DirectCompute. Цілком логічним видається вимога щодо наявності многоядерного процесора з кількістю ядер не менш чотирьох. Завантажити тест можна в відповідному розділі нашого сайту .

Завантажити тест можна в   відповідному розділі нашого сайту

Стандартний тест для відеокарт також дозволяє порівняти і продуктивність різних CPU - в тому числі і через вбудованих тестів CPU. Але процесор Core i7-3770K показує всього на 2,5 відсотка більше високу продуктивність у порівнянні з Core i7-2700K, оскільки на загальний результат сильніше впливає дискретна відеокарта.

FarCry 3

Найновіша гра в сімействі Far Cry побудована на движку Dunia Engine 2, розробником виступила Ubisoft. Геймер традиційно переноситься на тропічний острів, де він грає роль протагоніста Джейсона Броді, який потрапив на острів зі своїми друзями. Головного героя з усією чесною компанією захоплюють в полон пірати, тому вибиратися доведеться поодинці. А потім, за допомогою місцевих жителів, геймеру доведеться визволяти з полону друзів і розстрілювати ворогів. Far Cry 3, як і дві попередні версії гри, радує вражаючою графікою. У режимі DirectX 11 картинка значно поліпшується згладжуванням, технологією Ambient Occlusion і красивими текстурами. Додамо до цього високу щільність деталей, так що навіть high-end відеокарт доведеться нелегко.


У грі Far Cry 3 процесори Sandy Bridge, Ivy Bridge, Haswell і, звичайно, Sandy Bridge-E розташовуються у верхній третині списку на лідируючих позиціях. Можна спостерігати невеликий приріст продуктивності у процесорів Haswell у порівнянні з попередниками.

Anno 2070

Гра Anno 2070 відрізняється від попередніх ігор серії тим, що дія відбувається не в минулому, а через 60 років в майбутньому. Геймплей багато в чому схожий, тобто вам потрібно досліджувати й відкривати острова, колонізувати їх, створювати цикли виробництва продукції і розвитку поселень, щоб задовольняти потреби суспільства, а також вибудовувати дипломатичні відносини з сусідами. У гру були введені три фракції: Еко / Eco націлюються на розвиток поновлюваних джерел енергії і збереження природи, Магнати / Tycoons не соромляться забруднювати навколишнє середовище заради прибуткової роботи важкої промисловості. Третя фракція Техи / Techs розвивають нові технології і освоюють морські глибини. Великі острови, жива флора і фауна, вражаючі ефекти води і рослинності - все це в достатку є в грі завдяки движку Related Designs (DX11), і високі налаштування деталізації накладають чималу навантаження на відеокарту.

Великі острови, жива флора і фауна, вражаючі ефекти води і рослинності - все це в достатку є в грі завдяки движку Related Designs (DX11), і високі налаштування деталізації накладають чималу навантаження на відеокарту

Anno 2070, 1920x1080, 4xAA, high

У грі Anno 2070 процесор Haswell показав відмінні результати на низькій роздільній здатності, він зміг обійти навіть моделі Sandy Bridge-E. З іншого боку, новий Intel Core i5-4760K показав результати гірше попередника Intel Core i5-3570K.


Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: