Вибираємо МФУ для великого офісу - модель від Canon

Великі компанії для плідної роботи своїх співробітників потребують якісних і продуктивних багатофункціональних пристроях. Якщо вам необхідно вибрати потужне МФУ для великих робочих груп, ми рекомендуємо ознайомитися з продуктом від Canon. Це модель i-SENSYS MF9280Cdnс можливістю заправки картриджа.

Це модель i-SENSYS MF9280Cdnс можливістю заправки картриджа

Це підлоговий МФУ зі сканером і копіром, а також можливістю друку кольорових копій. Апарат здатний друкувати до 65 тисяч сторінок щомісяця. Пристрій працює з чотирма кольорами. Одним з найнеобхідніших режимів в офісі є дуплекс. Купуючи MF9280Cdn, ви отримуєте двобічний режим, а також можете виконувати безперешкодну друк на матовому і глянцевому папері, картках, етикетках, плівках і конвертах.

Дозвіл МФУ для кольорового друку складає 2400х600 точок на дюйм. Для принтера і копіра це стандартні 600х600 точ. / Дюйм. Апарат має функцію прямого друку. Функціонал копіра дозволяє виробляти масштабування до 200 відсотків з кроком в 1 відсоток. Час виходу першої друкованої копії становить 12, 5 секунди. У конструкції встановлений планшетний / протяжний сканер з датчиками ПЗС (CCD). Сканер має невеликий дозвіл всього 600х600, але при цьому передбачена система двосторонньої автоподачі на 50 аркушів. Підтримується моментальна відправка отриманих сканів по e-mail.

Важливою характеристикою є швидкодія. Чим швидше працює апарат, тим менше часу втрачає працівник, чекаючи отримання потрібного друкованого документа. MF9280Cdn має швидкість друку і копіювання в 21 стор. / Хв. Це гідний показник, завдяки якому у МФУ не виникатиме будь-яких черг з незадоволених співробітників. Деякі завдання в офісі припускають наявність факсу. У цьому МФУ він є. Вбудована пам'ять на 1000 сторінок, доступний PCFax, а швидкість передачі становить 33.6 кілобіт в секунду. Перейдемо до заправки принтера. В МФУ від «Кенон» вам досить довго не доведеться турбуватися про закінчення тонера. В апараті встановлено 4 картриджа, кожен ємністю на 6 тисяч робочих циклів. Коли тонер все-таки закінчитися, власник МФУ може заощадити і зробити заправку картриджа тут .

Коли тонер все-таки закінчитися, власник МФУ може заощадити і зробити заправку картриджа   тут

Модель MF9280Cdn має в своєму розпорядженні порти USB, Ethernet, а також підтримує карти розширення пам'яті, зокрема Compact Flash, Memory Stick, Memory Stick Duo, Memory Stick Pro, Memory Stick Pro Duo, Secure Digital. Об'єм внутрішньої пам'яті становить 768 мегабайт. Легкість експлуатації забезпечує рідкокристалічний екран діагоналлю 3,5 дюйма. Компанія Canon вже більше 50 років спеціалізується на виробництві високотехнологічної електроніки. Принтери і МФУ є однією з ключових гілок даного бренду. Фірма орієнтована на створення якісної продукції, що задовольняє всі запити клієнта.

Якщо ви власник лазерного принтера від фірми «Кенон» або іншого виробника, ми радимо виконувати заправку принтерів тільки https://www.tonfix-service.in.ua/zapravka-kartridzhej . Чому варто звернутися в майстерню «Тонфікс»? По-перше, ми приймаємо замовлення кожен день, з понеділка по неділю. Зв'язатися з нами швидко і легко можна по телефону. Наші ввічливі менеджери допоможуть оформити замовлення. По-друге, майстер готовий виїхати в будь-який район Києва та оперативно провести заправку. Також ми ремонтуємо і перепрошивати різні моделі принтерів. Наших клієнтів чекають оптимальні ціни і якісне обслуговування.

Чому варто звернутися в майстерню «Тонфікс»?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: