Вибираємо витяжку для кухні

  1. Де купити якісну витяжку?
  2. Визначаємося з видом витяжки
  3. Звертаємо увагу на фільтри

Кухня - зона зі складним мікрокліматом, яка вимагає якісно обладнаній системи вентиляції. Важливо, щоб дим, кіптява, пар, запахи швидко виводилися з приміщення. Всі ці негативні явища позначаються на здоров'ї мешканців, стан речей.

Всі ці негативні явища позначаються на здоров'ї мешканців, стан речей

Де купити якісну витяжку?

Витяжки кухонні продаються в багатьох магазинах техніки. Однак в фізичних торгових точках вони представлені в обмеженому асортименті. Ви можете знайти в супермаркетах самі «ходові» моделі. Саме тому зручніше відправлятися на пошуки в Інтернет. Зокрема, значний асортимент витяжок представлений в online-каталогах «Алло». Доставка проводиться по всій країні. Ціни на продукцію помірні, до того ж інтернет-магазин регулярно проводить акції і розпродажі.

Визначаємося з видом витяжки

Популярний варіант - купольний обладнання. Таку витяжку можна прикріпити до стіни або стелі. Розташовується прямо над плитою. Їх функціонал зводиться до відкачування забрудненого повітря. Опція очищення в купольних моделях зустрічається рідко.

Острівні витяжки привертають тим, що можуть бути встановлені в будь-якій зоні кухні. Плита розташована посередині приміщення? У такому випадку дана модель стане відмінним рішенням.

Плоскі витяжки приваблюють своєю компактністю. Найдешевші моделі фіксуються на стіні безпосередньо над плитою або знизу підвісної шафи. Це бюджетне рішення для невеликих приміщень. Можна витратитися на більш дорогу вбудовану витяжку. Таке обладнання буде заховано всередині настінного шафки. Залежно від моделі, плоскі витяжки можуть і видаляти повітря, і пропускати його через фільтри. Більшість з них працює в режимі рециркуляції. Однак враховуйте, що обсяг перекачується повітря не дуже значний - через компактних розмірів обладнання оснащено малопотужними моторами.

Звертаємо увагу на фільтри

Цей аспект дуже важливий, якщо ви вибираєте витяжку рециркуляционного типу. Це може бути Жироулавливающий пристрій, або пристосування тонкого очищення. У другому випадку, як правило, використовується активоване вугілля. Такі моделі здатні справлятися навіть з запахами.

Витяжки з металевими фільтрами практичні. Їх не доводиться регулярно міняти. Однак необхідно регулярне обслуговування. Мити фільтр можна навіть в посудомийній машині.

Синтетичні фільтри є одноразовим пристроєм. Міняють їх відразу ж, як деталь забивається.

Витяжки з вугільними фільтрами вважаються самими досконалими та ефективними. Однак такі пристрої теж одноразові. Міняти їх потрібно приблизно раз в чотири місяці. Можуть вимагати більш ранньої заміни в разі інтенсивного використання витяжки.

Де купити якісну витяжку?
Де купити якісну витяжку?
Плита розташована посередині приміщення?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: