Філософський камінь для e-commerce: як потрапити в ТОП-10 :: Shopolog.ru

 1. Що дає ТОП-10?
 2. Як потрапити в заповітний ТОП?
 3. Як отримати трафік без ТОП-10?
 4. підводимо підсумки

Присутність в ТОП-10 видачі по ключовому цільовим запитом - практично межа мрій. Але інтернет-магазинів багато, і «призові» місця отримують не всі. Як же вижити в подібній ситуації і отримати трафік? Як вивести сайт в лідери і чи потрібно це взагалі? Які інструменти найкраще використовувати? Досвідом і спостереженнями ділиться компанія SeoPult , Яка вивела в ТОП кілька сотень інтернет-магазинів.

Що дає ТОП-10?

У різні роки проводилися дослідження розподілу кликабельности сніпетів (CTR) в залежності від позиції у видачі. Загальна тенденція така, що на ТОП-5 припадає левова частка переходів, а от наступні 5 позицій не настільки урожайні в плані трафіку. Тому місце в ТОП-10 - це ще не запорука шквалу клієнтів.

Дослідження CTR сніпетів в Google в різні роки (джерело - moz.com )

Найсвіжіші дані про CTR (станом на березень 2017 року) показують схожу картину:

Найсвіжіші дані про CTR (станом на березень 2017 року) показують схожу картину:

CTR сніпетів в Google в березні 2017 роки (джерело - advancedwebranking.com )

Отже, ось які висновки можна зробити:

 • перші 5 позицій забирають на себе більше 70% трафіку, тому ТОП-10 не настільки важливий, як ТОП-5;
 • в мобільній видачу більш цікаві позиції з 12 по 17, ніж з 8 по 10.

Як потрапити в заповітний ТОП?

Для високого ранжирування застосовується цілий арсенал методів. Перш за все, потрібно провести роботи по внутрішній SEO-оптимізації (збір та кластеризація СЯ, прискорення роботи сайту, виправлення помилок, настройка індексації, відповіді сервера, кешування, створення службових файлів robots.txt і sitemap.xml і мн. Ін.). Для комерційних сайтів особливо важливо юзабіліті (дизайн, навігація, зручність кошика, системи замовлення і т. П.), Адже якщо ви приведете трафік на погану майданчик, то витратите даремно гроші і час.

Далі в гру вступає зовнішня SEO-оптимізація. Можна все робити вручну, але для цього треба володіти спеціальними знаннями і досвідом. Багато хто йде простішим шляхом і використовують інструменти автоматизації просування SeoPult . У цьому випадку досить додати сайт в систему, і вона сама підбере ключові фрази, посадочні сторінки, прорахує бюджет, закупить якісні посилання і буде відслідковувати позиції.

Ключові слова для SEO система підбирає одним з 4-х способів:

 • близькі до топу (по ним можна домогтися швидких результатів);
 • на основі семантики вашого сайту;
 • на основі аналізу слів конкурентів;
 • з лічильників статистики, до яких ви надали доступ системі.

Крім того, можна імпортувати список ключів, підібраних вами раніше.

Перевага роботи з SeoPult в тому, що ви отримуєте повний доступ до звітності і можете в режимі реального часу відслідковувати витрачання коштів, приплив трафіку і зміна позицій.

В SeoPult також можна замовити тексти на сайт. Для цього треба перейти в модуль «Наповнення сайту». Тексти створюються штатними копирайтерами з урахуванням актуальних вимог пошукових систем.

Для швидкого зростання позицій без ризику потрапити під фільтри пошукових систем закупівля посилань повинна вестися правильно. Класичні SEO-посилання «де попало, аби тИЦ вище» вже втратили актуальність. SeoPult застосовує зовсім інші підходи. За допомогою модуля «Природні посилання» користувачі отримали можливість на автоматі підбирати якісних донорів і природним чином інтегрувати в їх контент посилання на свої ресурси. Так, такі посилання дорожче, ніж звичні «біржові», а й ефект в рази сильніше. Такі «беки» повинні обов'язково бути в посилальному профілі магазину, який претендує на ТОП-10.

Як отримати трафік без ТОП-10?

Коли ми говоримо про першу позиції в SERP, то тут не все так гладко. Насправді, за більшістю комерційних запитів ТОП-1 означає лише п'яте місце в результатах пошуку. Перші 4 рядки займає пошукова контекстна реклама PPC (детально дізнатися про неї можна з цього відео ).

У підсумку виходить, що за відгуками друзів трафік «розлітається» по оголошеннях, а до лідера добираються неабияк поріділі ряди цільової аудиторії.

Тому PPC як і раніше залишається ключовим інструментом для швидкого залучення цільового трафіку. PPC прекрасно працює, якщо потрібно, наприклад, продати сезонний або святковий товар. Для SEO потрібна розгойдування, тому кампанію потрібно починати за кілька місяців до очікуваного сплеску продажів. Контекстна ж реклама дозволяє обійти всі сайти з ТОП-10 і отримувати ліди відразу після запуску.

Запустити PPC-кампанію в системі SeoPult можна буквально за 10 хвилин . Для цього переходите в профіль проекту і вибираєте «Контекстна реклама». На першому етапі необхідно буде задати базові параметри (місця показу оголошень, тимчасової і геотаргетинг, тактику).

У додаткових налаштуваннях є корисна опція - «Галузеві рішення». Тут представлені готові пакети налаштувань для різних сфер діяльності. Досить вибрати найбільш підходящу для вас сферу, і кампанія буде налаштована автоматично.

Далі система сама підбере ключові слова, складе оголошення і запропонує найбільш вигідні ставки для обраних ключових фраз. Вам треба лише запустити кампанію і стежити за результатом.

Все начебто добре, але використання чисто контекстної реклами має недоліки. Оголошення «крутяться» до тих пір, поки ви вливаєте гроші. Якщо ж фінансування припинити, то потік лидов теж зупиниться. Тому вигідніше використовувати PPC разом з SEO. У SeoPult можна запустити одночасно ці дві кампанії. Для цього в профілі проекту треба вибрати SEO + PPC і зробити всі необхідні настройки.

Для цього в профілі проекту треба вибрати SEO + PPC і зробити всі необхідні настройки

У підсумку ви отримуєте такі вигоди:

 • збільшення видимості бренду за рахунок зайнятих місць в рекламному блоці і в SERP;
 • можливість регулювати потік клієнтів в передсвяткові періоди;
 • можливість швидко продати акційний товар;
 • потік лидов не припиниться у зв'язку із зупинкою РРС-кампанії.

Крім PPC є ще одна можливість привернути трафік без високих позицій у видачі. Це контент-маркетинг - сучасний інструмент, який передбачає розміщення згадок про ваш бренд або продукт на сторонніх майданчиках (блогах, відеороликах, форумах, спільнотах і т. П.).

Майданчики вибираються тематичні, з високим трафіком, тому цільові переходи гарантовані. Крім того, ви отримуєте «в навантаження» якісні зовнішні посилання (а це вже запорука зростання позицій у видачі).

Проблема в тому, що контент-маркетинг вимагає чималих вливань, особливо на початковому етапі. Так, базовий пакет в агентстві «Альфа-контент» коштує 100 тис. Рублів. За ці гроші ви гарантовано отримуєте 3000 переходів, тобто ціна переходу складає всього 33,3 рубля, що незрівнянно з контекстною рекламою в багатьох конкурентних тематиках. Але такий місячний бюджет може дозволити собі великий або середній бізнес.

Що ж робити малому бізнесу або тим, хто хоче протестувати контент-маркетинг? В цьому випадку можна скористатися системою SeoPult. Поріг входження в контент-маркетинг тут від 5000 рублів, так що цей інструмент доступний кожному.

підводимо підсумки

ТОП видачі важливий, і з цим важко посперечатися. Проте завжди потрібно зіставляти зусилля і результат. Якщо потрібно швидко отримати ліди, то вам дорога в РРС. SEO та контент-маркетинг - це довгострокові стратегії, а й ефект закріплюється надовго. Якщо ж об'єднати ці інструменти, то можна домогтися синергетичного ефекту.

Добре те, що сьогодні вже можна не вести довгі дебати на форумах вебмайстрів, вчитуватися в чужі Лайфхак або філософствувати про SEO. Адже багато зроблено за вас - в SeoPult є маса конкретних інструментів просування, зрозумілих і доступних кожному. Використовуючи автоматизацію просування, ви не тільки економите власні кошти і час, а й отримуєте швидкий результат у вигляді високих позицій, трафіку і лидов.

Якщо ж у вас недостатньо досвіду в просуванні, і ви хочете оптимально витрачати бюджет, то в SeoPult доступна послуга персонального менеджера. Всього за 3000 рублів на місяць (а якщо брати участь в програмі лояльності і використовувати бонуси на знижку - 2100 рублів) консультант буде допомагати налаштовувати рекламні кампанії, аналізувати ваш сайт і регулярно видавати рекомендації щодо його поліпшення.

Що дає ТОП-10?
Як потрапити в заповітний ТОП?
Як отримати трафік без ТОП-10?
Як же вижити в подібній ситуації і отримати трафік?
Як вивести сайт в лідери і чи потрібно це взагалі?
Які інструменти найкраще використовувати?
Що дає ТОП-10?
Що ж робити малому бізнесу або тим, хто хоче протестувати контент-маркетинг?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: