У пошуковій видачі «Яндекса» знову опинилися особисті дані росіян

У результатах пошуку «Яндекса» знову опинилися особисті дані росіян, включаючи скани паспортів, дані про платежі, квитки на транспорт. Про це джерела повідомив Павло Медведєв, експерт по роботі з пошуковими системами. За його словами, у видачі «Яндекса» можна виявити персональну інформацію громадян з сайтів Ощадбанку і ВТБ, департаменту транспорту Москви і агрегатора квитків Trip.com.

Представники пошуковика заявили, що турбота про те, що щоб ту чи іншу вміст сайтів не потрапило в поле зору пошукової системи, лежить на власниках сайтів і його технічних фахівцях. Пошуковий робот індексує всі документи, крім тих, які явно виключені в файлах robots.txt.

Звичайно, власники сайтів можуть не приділяти достатньо уваги питанням конфіденційності або мати недостатнє уявлення про процес індексування. Крім того, позначається недбале ставлення співробітників великих компаній до даних клієнтів. Найчастіше вони використовують в корпоративних цілях особисті обчислювальні засоби, публічні хмарні сервіси і месенджери.

У результатах пошуку «Яндекса» знову опинилися особисті дані росіян, включаючи скани паспортів, дані про платежі, квитки на транспорт

Нагадаємо, раніше стало відомо про іншій подібній ситуації , Коли «Яндекс» проіндексував документи Google Docs. Оскільки не всі вони були захищені власниками, персональні дані виявилися доступні стороннім.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: