Відключити / дозволити функцію копіювання тексту на CSS для блогер

Привіт, друзі. Не так давно я писала в блозі інформацію в статтях Способи захисту контента і авторського права і Заборонити копіювання картинок фото відео в blogger . У повідомленнях я давала коди HTML і CSS для блокування. Відгуки отримала різні, у кого-то спрацював код, у кого немає.
Сьогодні ми спробуємо заборонити копіювати текст і дозволити наприклад коди, виділивши їх в цитату, заблокувати копіювання в цілому по блогу або на окремо вибраній сторінці. Повторюся, що при мінімальних знаннях скопіювати можна все, але тим не менше ми повинні щось зробити. Отже:
Для блокування копіювання всього контенту в блозі код CSS нижче вставляємо в шаблон змінити шаблон вище рядки]]> </ b: skin> Д елайте резервну копію шаблону або тестируйте в тестових блогах.
body {-webkit-user-select: none! important; -moz-user-select: -moz-none! important; -ms-user-select: none! important; user-select: none! important;} * // заборона копіювання тексту
При використанні цього коду CSS, навіть якщо текст або код виділіть в цитату, у користувача не буде можливості скопіювати, будемо сподіватися.

Заборонити копіювати контент, дозволити текст і коди, виділені в цитату

.post blockquote {-webkit-user-select: text! important; -moz-user-select: text! important; -ms-user-select: text! important; user-select: text! important;} body {-webkit-user-select: none! important; -moz-user-select: -moz-none! important; -ms-user-select: none! important; user-select : none! important;}

У редакторі blogger виділіть текст і зверху натисніть значок цитати

Для окремої сторінки перейти в редакторі повідомлень блогер по вкладці HTML і вставити код внизу сторінки.

<Style> body {-webkit-user-select: none! Important; -moz-user-select: -moz-none! Important; -ms-user-select: none! Important; user-select: none! Important;} </ style * // блокувати копіювання тексту

Заблокувати текст на сторінці, дозволити копіювати цитату


<Style> .post blockquote {-webkit-user-select: text! Important; -moz-user-select: text! Important; -ms-user-select: text! Important; user-select: text! important;} body {-webkit-user-select: none! important; -moz-user-select: -moz-none! important; -ms-user-select: none! important; user-select : none! important;} </ style>


Два останніх коду в тегах style можна вставити дизайн додати гаджет і зберегти внизу макета блогу. Але не забудьте, що заблокуєте копіювання всього контенту в блозі, якщо не виділіть необхідний елемент в цитату.
Напишіть будь ласка в коментарях, працюють коди блокування чи ні. При тестуванні в демо блогах, на рідних шаблонах я не змогла скопіювати текст, але копіюється код в цитаті. При бажанні сходіть в демо блог і подивіться приклад.
У цьому блозі на сторонньому шаблоні блокується весь текст, навіть якщо потрібну ділянку виділяю в цитату. Дякую всім і всього доброго.
Почитайте інші статті:
Два останніх коду в тегах style можна вставити дизайн додати гаджет і зберегти внизу макета блогу
Рекомендований контент:


Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: