Як правильно шукати роботу: ТОП-5 простих кроків

Робота.

Фото: pixabay

Пошук роботи - процес не з легких. Особливо, якщо у вас вже є робота, але з'явилося бажання її змінити.

Як зважитися на зміни і як підійти до вирішення цього завдання, знає rabota.ua .

1. Визначте список своїх слабких і сильних сторін

Почніть з того, що визначите свої сильні і слабкі професійні сторони. Випишіть їх в список. Він стане в нагоді вам, коли ви будете готувати своє резюме для певної вакансії, зіставляти свої вміння і навички з вимогами роботодавця, писати супровідний лист або готуватися до співбесіди.

Безумовно, навіть без списку ви усвідомлюєте свої професійні переваги, однак, оформивши всі на папері, будете набагато простіше орієнтуватися при пошуку роботи і подачі резюме на вакансію.

2. актуалізує своє резюме

Ваше резюме повинне бути готове. Як тільки ви задумалися про пошук роботи, внесіть в резюме всі останні місця роботи, обов'язки, нові навички, результати роботи, пройдені майстер-класи або тренінги.

Не виключено, що вам доведеться трохи переробити своє CV, зробивши акцент на тих уміннях і навичках, які більш важливі для конкретного роботодавця.

Але в будь-якому випадку кістяк резюме буде готовий. Завдяки цьому ви зможете використовувати будь-який шанс, який може представитися, навіть якщо терміни подачі на вакансію будуть обмежені.

3. Розкажіть знайомим і друзям, що плануєте змінити роботу

Не варто недооцінювати можливості, які може надати живе спілкування. Можливо, робота сама знайде вас або ж вам повідомлять про вакансії, яку поки не опублікували на сайтах пошуку роботи або на сторінці компанії, або ви її не помітили.

4. Зорієнтуйтеся на ринку праці

Навіть якщо ви ще не зважилися міняти роботу, але вже замислюєтеся про це, спробуйте зорієнтуватися, що відбувається на ринку праці. Почитайте профільні статті, перегляньте вакансії, щоб зрозуміти актуальні вимоги роботодавців, поговоріть з професіоналами у своїй сфері. Не варто переоцінювати ситуацію або навпаки - виключати наявність можливостей і стверджувати, що нічого знайти не можна, не розібравшись в ситуації.

5. Запасіться витримкою і завзятістю

Якщо ви з самого початку налаштовані, що пошук роботи може зайняти певний час і що відмови роботодавців є невід'ємною частиною цього процесу - ви захистите себе від багатьох неприємних моментів.

Головне - не витрачати цей час даремно. Намагайтеся розвиватися, розширювати свої знання про професії, реалізовуватися на нинішньому робочому місці. Навіть якщо відразу не вдається знайти підходящу вакансію, намагайтеся продовжувати бути активним в пошуку роботи і не втрачати мотивацію.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: