Налаштування камери квадрокоптера: все, що вам потрібно знати.

 1. Графічне представлення налаштувань
 2. Діафрагма.
 3. ISO.
 4. Експокоррекция.
 5. Допомога в роботі з експозицією.
 6. Перетримка.
 7. Гістограма.
 8. Кілька слів про фокусі.
 9. Налаштування фокуса.
 10. Еквівалентна фокусна відстань.
 11. Розширені опції.
 12. Автобрекетинг.
 13. Розширений діапазон яскравості (HDR).
 14. Розміри матриці.

На жаль, щоб користуватися камерою дрона, недостатньо просто натиснути і знімати, що, звичайно ж, ви можете, якщо хочете, і ви 100% отримаєте відмінні фотографії

На жаль, щоб користуватися камерою дрона, недостатньо просто натиснути і знімати, що, звичайно ж, ви можете, якщо хочете, і ви 100% отримаєте відмінні фотографії. Але щоб просунутися вперед і зняти дійсно ефектні фотографії, або навіть досягти таких п'янких висот, як Ансель Адамс або Енні Лейбовіц, вам доведеться вивчити, як працюють незліченні настройки камери і що їх дивним чином закодовані назви позначають.

Спочатку це злегка лякає, але якщо докласти трішечки зусиль для навчання і практики, це скоро стане вашою другою натурою, і ви будете налаштовувати свою камеру без зусиль, роблячи карколомні фотографії, що займають перші місця на будь-якій виставці.

Графічне представлення налаштувань

Керівництво з налагодження камери

Витримка
Затвор.

Пристрій для регулювання витримки
1. Коротка витримка
Забезпечує більш короткий проміжок потрапляння світла на сенсор, картинка в такому випадку стає темніше, а об'єкт фотографування набуває більш чіткі контури

2. Тривала витримка
Забезпечує більш тривалий проміжок потрапляння світла на сенсор, що призводить до засвіченості картинки і розмитості об'єкта фотозйомки.

Діафрагма.

Контролює кількість світла, що надходить в лінзи
Діафрагма = діаметр вхідної зіниці / заднє фокусна відстань.
1. Широка діафрагма.
Допомагає більшій кількості світла потрапити всередину об'єктива, забезпечує більш яскраве зображення, велика фокусна відстань, і більш чіткий ефект боке (об'єкти, що не потрапили в фокус, розмиті)

2. Вузька діафрагма.
Припускає, що менша кількість світла потрапить всередину об'єктива, картинка буде темніше, фокусна відстань менше, більш розмитий фон.

ISO.

Світлочутливість камери.
1. Висока.
Більша уловлювання світла, зображення яскравіше, інтенсивні шуми.

2. Низька.
Менше уловлювання світла, більш тьмяна картинка, менш інтенсивні шуми.

Експокоррекция.

Метод зміни витримки, який дозволяє користувачеві вручну підлаштовувати «належний» експозиційний параметр, розрахований камерою автоматично з метою затемнити зображення або зробити його яскравішим.
1. При автоматично настроюється витримці, збільшується значення експозиції може посилити яскравість екрану, в той же час зменшення значення експозиції може зменшити яскравість.

2. При ручному управлінні витримкою, експокоррекция не працює, і її значення позначає статус експозиції відповідно до поточними параметрами.

Допомога в роботі з експозицією.

режими експозиції

Камери квадрокоптера компанії DJI підтримують такі режими експозиції: АВТО, S режим, А режим, М режим.

АВТО: камера квадрокоптера автоматично змінює швидкість затвора і діафрагму для досягнення оптимальної витримки у відповідності з яскравістю місцевості.
Режим А Пріоритет діафрагми: Користувач може встановлювати діафрагму, камера дрона буде змінювати швидкість затвора для досягнення оптимальної експозицію відповідно до яскравості місцевості.

Режим З Пріоритет Затвора: Користувачі можуть встановлювати бажану швидкість руху затвора, камера квадрокоптера буде міняти діафрагму для досягнення оптимальної витримки відповідно до яскравості навколишньої місцевості.

Режим М Ручна експозиція: Користувач може змінювати значення діафрагми і швидкість руху затвора, камера дрона вирахує значення експозиції, яке з'явиться внизу екрану.
У наполягань момент DJI Phantom 4 Pro , Phantom 4 Advanced , Zenmuse X5 і Zenmuse X4S підтримують режим Пріоритет Затвора і режим Пріоритет діафрагми.

Перетримка.

При попередньому перегляді обасть, підвладна перетримці буде зафарбована смужками. У ситуації, коли з'являються смужки - спробуйте зменшити експозицію, щоб мінімізувати ефект перетримки на фотографії. Смужки не показуються на готової фотографії.

Гістограма.

Відображає кількість пікселів, відповідне кожному рівню яскравості на зображенні.
1. Коли максимум на лівій стороні гістограми - безліч пікселів знаходиться в затемнених областях, можливо, фотографія недотримана.

2. Коли максимум на правій стороні гістограми - безліч пікселі знаходиться в засветления областях, можливо, фотографія передержана.

Кілька слів про фокусі.

Камери квадрокоптера DJI оснащені AF фокусування і MF фокусування, які автоматично збільшують фокус, коли AF або MF включені.

DJI Phantom 4 Pro , Phantom 4 Advanced , Zenmuse X5 і Zenmuse X4S оснащені функціями фокусування

Налаштування фокуса.

Коли включена автоматична або ручна настройка фокусірвокі, місця підвищеної контрастності на ваших фотографіях будуть виділені яскравим червоним кольором, щоб допомогти вам сфокусуватися.

На даний момент, DJI Phantom 4 Pro , Phantom 4 Advanced , Zenmuse X5 і Zenmuse X4S оснащені функціями фокусування.

Еквівалентна фокусна відстань.

Умовна величина 35мм показує, яке фокусна відстань міг би мати інший об'єктив, в порівнянні з 35 мм камерою.

Розширені опції.

формат зображення

Зображення можуть бути збережені в форматах JPEG або RAW на Дронь DJI
1. JPEG характеризується маленьким розміром файлів. Цей формат широко використовується, але залишає менше простору для маневру на етапі, коли зйомка завершена.

2. RAW Характеризується великим розміром файлу. Щоб відкрити такий файл, вам знадобиться професійне програмне забезпечення, але файли такого типу надають більше можливостей для творчості.

Автобрекетинг.

При автоматичній зміні швидкості руху затвора і діафрагми, камера знімає від 3х до 5ти перетриманих, недодержаний і правильно витриманих зображень поспіль. Зображення, відзняті в режимі автобрекетинга з'єднуються за допомогою редагують програм.

Розширений діапазон яскравості (HDR).

При використанні режиму розширеного діапазону яскравості, камера дрона захоплює три фотографії з різною експозицією і зливає їх в одне зображення HDR. Більшість деталей в засветления і затемнених областях залишаються незмінними.

Розміри матриці.

Камери квадрокоптера DJI можуть мати 1 / 2.3 дюймовуюю, 1-дюймову, або 4/3 дюймову матрицю. Розмір матриці камери визначається довжиною діагоналі. Більший розмір передбачає більшу кількість деталей на зображенні і краще ставлення сигнал / шум.

Тепер, коли містичні таємниці експозиції, діафрагми, швидкості ресувні затвора, і т.д. відкрилися вам, робіть те, що робить будь-який натхненний фотограф - знімайте, знімайте, знімайте! Не забудьте поділитися вашими фотографіями на сайтах власників SkyPixel або DJI Facebook, отримуйте конструктивну критику від справжніх професіоналів своєї справи, частих відвідувачів цих сайтів.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: