Куди інвестувати і вкласти гроші для стабільного доходу

 1. Кращі способи інвестування грошей для новачків
 2. Інвестувати гроші в реальний бізнес
 3. Інвестування в банківські депозити
 4. Інвестиції в ПІФи
 5. валютні вклади
 6. Золото, срібло, дорогоцінні метали і монети
 7. Цінні папери: акції, облігації
 8. Вигідні інвестиції в інтернеті з мінімальними вкладеннями
 9. Інтернет проекти
 10. Вкладення в криптовалюта
 11. Рекомендації та ризики, щоб не втратити свої гроші

Куди інвестувати гроші, щоб розраховувати на стабільний прибуток і не переживати, що вкладені кошти можуть пропасти

Куди інвестувати гроші, щоб розраховувати на стабільний прибуток і не переживати, що вкладені кошти можуть пропасти? Сьогодні розповім про основні способи вкладень і опишу їх основні переваги. Крім цього вкажу і на те, який спосіб, відповідний для рублевого, а який для доларового або кріптовалютного капіталу.
Як сформувати стратегію вкладень з урахуванням різних методів і сум, і як себе убезпечити від можливих втрат ?. Якщо ще пару років назад одним з найефективніших інструментів вважався бінарний опціон, перед цим ПІФи і депозити, то з часом на арену вийшли інтернет-проекти і криптовалюта.

Кращі способи інвестування грошей для новачків

Новачки щодня задають собі питання: куди інвестувати, щоб гроші під відсотки приносили прибуток і з часом швидко не знецінилися. Якщо 10 років тому найпопулярнішими варіантами були акції і банківські депозити, то сьогодні способів досить багато. Вони розрізняються:

 • показником прибутковості;
 • терміном роботи;
 • рівнем ризику;
 • формою вкладення.

Типова загроза для початківців - зуміти правильно розрахувати всі суми для вкладень, і втратити весь капітал.

Якщо спочатку інвестиції виступають як додатковий дохід, то з часом вони можуть перетворитися в основний заробіток, але не в офісі, а вдома. Щоб це перетворилося в реальність, потрібна грамотна стратегія вкладень. Також я рекомендую використовувати для інвестицій і реінвестицій тільки прибуток, а сам капітал зберігати.

Також я рекомендую використовувати для інвестицій і реінвестицій тільки прибуток, а сам капітал зберігати

Залишається важливе питання: де шукати інструменти для вкладень, як часто інвестувати, і як мінімізувати ризики. Багато способів зібрані на порталі tutdenegki. Вибираючи інтернет-вкладення або криптовалюта, шукайте рекомендації на моєму GQ Blog Monitor, а крім цього я можу проконсультувати вас особисто.

Інвестувати гроші в реальний бізнес

Коли сума на руках не дуже значна, а відсоток на депозиті не задовольняє, можна знайти комерційну пропозицію і фінансово підтримати чийсь бізнес. В одному зі своїх матеріалів, як грамотно формувати грошовий потік , Я говорила, що різні джерела доходу - це правильно і раціонально. Вибираючи бізнес для вкладень, можна відразу зробити ставку на кілька варіантів: від пекарні до продюсування зірок шоу-бізнесу. Щоб уникнути ризиків, рекомендую:

 1. завжди укладати договір про партнерство з зазначенням суми (процентної частки вкладень);
 2. вказувати умови виплати дивідендів;
 3. уточнювати моменти розподілу ризиків.

Знайти пропозиції можна серед знайомих, в мережі, або на спеціальних краудфандінгових майданчиках. У своїй статті я вже пояснювала , Що таке прямі інвестиції, і, як правило, залучені гроші працюють для розвитку і модернізації бізнесу. Можна вибрати і вкладення в стартап, знайшовши проект на самому старті і оцінивши його ідею, потенційний ринок розвитку, аудиторію.

Інвестування в банківські депозити

Це спосіб, який дозволяє інвестувати і не стежити за ситуацією на ринку. Через офіційної роботи, наявності ліцензій, солідної репутації рідко банки привласнюють кошти клієнтів. Депозити приймаються в рублях і доларах, рідше в євро на термін від 1 місяця до 2-х років під різні відсотки з принципом накопичення в кінці терміну або з щомісячним зняттям. Для деяких пакетів передбачена можливість дострокового розірвання з комісіями.

Принцип депозиту простий: чим довше термін роботи, тим вище відсоток пропонується клієнту.

Якщо є 100000 рублів, то це хороша можливість не зберігати кошти вдома і отримувати з них прибуток, поки працюєте над збільшенням всього капіталу.

Інвестиції в ПІФи

Діяльність строго регламентована офіційними документами, і на ринку послуг більше 20 років. Основна перевага роботи - фонди мають стабільну і надійну репутацію. Базові недоліки роботи - низький відсоток. Суттєва перевага в діяльності ПІФів - невеликі гроші для стартового вкладення (від 1 до 3, а максимально до 5 тис. Рублів), а для тих, хто шукає, куди інвестувати з невеликими ризиками - це хороший варіант. Середня річна прибутковість - 8-10%. Є фони, що працюють не тільки з валютою, а й дорогоцінними металами і зарубіжними активами.

Для мінімізації ризиків та глибокої експертної оцінки перед вкладеннями рекомендую вивчати рейтинги незалежних агентств за певний період або весь термін діяльності фонду. Одним з авторитетних джерел вважається ресурс banki.ru .

валютні вклади

Коли є капітал у валюті, виникає не тільки бажання отримувати щомісячний дохід, а й закономірне питання: куди вкласти гроші, щоб вони не знецінилися, збереглися і принесли прибуток. Державні і комерційні банки пропонують валютні вклади, але основний аргумент проти такого способу - занадто низький відсоток.

Виплати депозитів до 1,4 млн. В рублевому еквіваленті гарантує спеціальне Агентство страхування. Якщо депозит був відкритий в доларі або євро, перерахунок відбувається в національну валюту за курсом ЦБ.

Основні переваги депозиту:

 • безпеку коштів;
 • немає спокуси витратити гроші;
 • частковий захист від інфляції.

Такий дохід складно назвати основним, але ось як додатковий його розглядати можна, особливо з урахуванням різних стартових сум для вкладень.

Золото, срібло, дорогоцінні метали і монети

Ліквідність банківських металів не падає з роками. Багато банківські організації пропонують у відділеннях або через інтернет-банкінг купити злиток металу різної проби і ваги, і покласти його в депозитну комірку. Робота з золотом вимагає досить солідного капіталу, але ціна на Au не падає тривалий час. З одного боку, хороший спосіб зберігати гроші, з іншого - це тимчасова «заморозка», адже стрибків на курсі немає. Вклавши таку ж суму в кешбері, можна було отримати більший прибуток, і сподіваюся, виплати все ж відновляться з 1 листопада.

Цінні папери: акції, облігації

Вивчаючи поради експертів, які рекомендують ефективні способи, куди інвестувати гроші, визначають методи, щоб отримувати пасивний дохід в поточному і в 2019 році, варто вибирати акції і облігації. Почати можна з незначних за ціною, потім перейшовши на блакитні фішки. Зручно, що багато брокерів, за допомогою яких відбуваються угоди, пропонують історію змін котирувань, виставляють рекомендації: купувати чи продавати цінні папери. Показники ліквідності по облігаціях держави або компаній допоможуть наперед розрахувати майбутню прибуток.

Нагадую, що самостійно купити акції не вийде, для цього потрібно користуватися послугами брокерів, а ступінь довірчого управління вибираєте самі на свій розсуд.

Вигідні інвестиції в інтернеті з мінімальними вкладеннями

Інвестиційний ринок пропонує різні проекти по прибутковості і рівнем ризиків. Деякі майданчики відкриті для вкладень від 10 доларів. Вибираючи проекти з мінімальними вкладеннями, варто стежити за їх роботою і за своїми вкладеними грошима. В одному зі своїх матеріалів я уточнювала, що таке скам , І від нього не застрахований ніхто. Для початківців рекомендую не ризикувати великими сумами, поступово збільшуючи їх і ближче знайомлячись з принципом роботи платформ.

Зручно, що вкладати можна рублі, долари, криптовалюта, а виводити гроші через ті платіжні системи, які використовувалися для поповнення депозиту. Уважно вивчайте умови нарахування прибутку, мінімальні пороги для виведення профіту і спосіб. Додаючи проекти до себе на iqmonitor.ru, я намагаюся дати максимально важливої ​​інформації для прийняття виваженого рішення кожним інвестором. Зрозумівши основні принципи вкладень, можна вибрати інтернет-роботу як основну, позбавивши себе від нудного і одноманітного офісу. Пропоную порівняти середню прибутковість від різних способів і робочими валютами.

Середня прибутковість популярних інвестиційних інструментів:

# Назва інструменту Середній показник дохідності Робочі валюти 1 Інтернет проекти 27-32% в місяць Фіат (долар, рублі, криптовалюта) 2 криптовалюта Залежить від типу роботи (біржа, проекти, ІСО) - до 15% в місяць Купівля за фіат (в основному долар) 3 Реальний бізнес до 10-12% в місяць, окупність 2-3 роки Рублі, долари, євро 4 Банківські депозити 7,6-8% (на рік)
3-3,2% (в рік)
2,7-2,9% (в рік)
Не більше 0,1% на рік Рублі
долари
євро
Метал 5 Інвестиції в ПІФ До 8% в місяць, хоча є і більш ризиковані варіанти до 20-25% Рублі

Інтернет проекти

Вибираючи цей спосіб, як правило, не укладаються ніякі договору, якщо б вкладали в бізнес. Привертає клієнтів не стільки анонімність, скільки високий відсоток, який не можна отримати від банківського депозиту або від роботи Піфа. Проекти мають різні легенди і пропонують різні умови вкладення:

 • по валютах;
 • за тарифними планами;
 • по прибутковості.

Настійно рекомендую об'єктивно оцінювати всі ризики і не завжди віддавати перевагу проекту з більш високою прибутковістю. Я часто говорю в своїх матеріалах, що інвестиції в інтернеті приносять прибуток , Якщо пам'ятати про диверсифікацію.

Вкладення в криптовалюта

Переваги способу - можна інвестувати невеликі суми в криптовалюта, і вибирати не тільки біткоіни або топові альткоіни, а й інші монети. Вкладати капітал з метою отримання прибутку можна декількома способами:

 • покупка монет і подальший продаж на біржах;
 • використання сайтів обмінників;
 • покупка монет, а потім їх вкладення в інтернет-проекти.

Є спосіб отримання грошей без вкладень - робота з кранами і виконання невеликих завдань. Цей заробіток не вимагає величезних зусиль, але прив'язує за часом до сайтів, а то, що працює без вкладень - істотна перевага. Великого капіталу не отримаєш, але зібрати з різних сайтів хоча б половину якийсь монети все ж можна спробувати. Багато сайтів не вимагають реєстрації та верифікації, але перед початком роботи необхідно завести кріптокошелек для перерахування виплат. Якщо ви звикли інвестувати в нові проекти, і розраховуєте на довгострокову прибуток, ico підійде, оскільки з різних проектів можна отримати різні монети, а потім виводити їх для трейдингу і заробляти на різниці курсу.

З квітня по червень включно було проведено 827 ICO, в ході яких було зібрано $ 8 359 976 282. Для порівняння за весь 2017 рік підсумкова сума склала 6,2 млрд. Доларів.

Така інвестиційна діяльність може принести істотний прибуток, особливо тим, хто вибрав проект і вклався в нього на самому старті. При цьому хочу уточнити, що 55% всіх ІСО закінчилися провалом, що також варто пам'ятати і брати до уваги.

Рекомендації та ризики, щоб не втратити свої гроші

Почну з ризиків, оскільки хоч їх і багато, бажання отримати прибуток бере верх. Для тих, хто хоче вкласти гроші, і не просто отримувати прибуток, але використовувати капітал під високий відсоток, рекомендую:

 • виважено підходити до вибору суми;
 • відразу використовувати кілька інструментів для підвищення рівня диверсифікації;
 • не вкладати позикові кошти;
 • не інвестувати останні накопичення.

Спочатку вкладаючи в такі інструменти, уявіть, що ці гроші ви втратили. При грамотному розрахунку і позитивному збігу обставин можна отримати хороший заробіток і навіть простимулювати нерви. Ці правила подібні, якщо вибирати фінансову піраміду , Про яку я вже писала, але і з нею можна отримати прибуток. Серед основних рекомендацій, я б виділила моніторинг за станом ринку, а також уміння слухати свій внутрішній голос, який підказує вкластися в акції, або вибрати хайп-проекти. Гроші люблять рахунок, тому наперед прорахуйте, коли настане безубиток, і скільки можна заробити за певний період. Для вкладень можна вибирати вітчизняні компанії, з реєстрацією в інших державах або вкладати в МФО - з досвідом роботи в різних країнах.

Зазначу, що багато хто не хоче вкладати, бо думають, що маленькі суми не приносять дохід. Це не так. Зрозуміло, відсоток нараховується на стартовий капітал, але навіть 1000 рублів можуть принести прибуток, і часом навіть через пару днів. Якщо у вас є час, можливості, а головне бажання вчитися вкладати кошти, тоді можна виступати своїм особистим консультантом та інвестором в одній особі, але якщо такого немає, варто вибирати довірче управління фінансами , З особливостями якого я близько познайомила читачів у своєму матеріалі.

Підводячи підсумок, уточню, що завдяки тому, що ринок інвестиційних пропозицій постійно розвивається, немає складності вибору інструменту, щоб вкласти різні суми в різних валютах, і щоб вони не просто працювали, а стабільно приносили дохід. Вибрати стратегії управління інвестиційним портфелем за часткою ризику на стартовому етапі дуже важливо, про що я вже писала, а крім цього з часом відточувати її під зміни ринку.

Традиційно бажаю, щоб всі інструменти були валідними і цікавими, а для максимальної безпеки користуйтеся незалежними оглядами і моніторами, як, наприклад, інвестмір і інші майданчики. Більше думок - менше ризики.

Дивіться також:

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
 2. вКонтакте

Як сформувати стратегію вкладень з урахуванням різних методів і сум, і як себе убезпечити від можливих втрат ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: