Найдешевший мобільний інтернет

  1. Як вибрати найвигідніший
  2. Найкраще для смартфона
  3. тільки інтернет

Вибираючи стільникового оператора або новий тариф, ми звертаємо увагу не тільки на вартість голосового зв'язку, а й мобільного інтернету. Сьогодні у більшості абонентів пристрої підтримують мобільну передачу даних, і це не тільки смартфони, але і інші гаджети.

Зрозуміло що вибираючи для себе тариф, кожен хоче отримати найвигіднішу для себе пропозицію по ціні. Сьогодні допоможемо вибрати найвигідніший тариф для мобільного інтернету, включаючи безлімітні: який краще для смартфона, а який пакет для планшета або комп'ютера.

Як вибрати найвигідніший

Перш ніж приступити до огляду тарифних пропозицій стільникових операторів, розповімо кілька простих правил, що дозволяють вибрати найвигідніший мобільний інтернет для смартфона, або будь-якого іншого пристрою. І саме те, в якому пристрої буде використовуватися підключення до мережі, має першочергове значення.

Якщо один тариф буде використовуватися і для розмов та інтернету, то найвигіднішим для телефону буде від того оператора, на номери якого найбільше викликів. Це дозволить отримати дві вигоди в одному тарифі.

Трохи може відрізнятися використання смартфона з двома сімки. З одного боку, можна використовувати один номер для розмов, а інший для передачі даних. Однак, в лінійках операторів все менше тарифів, що дозволяють використовувати тариф тільки для викликів. Наприклад, протягом багатьох років, один з найпопулярніших тарифів "Супер МТС" тепер є пропозицією для розумного телефону. За більш високу абонентську плату в ньому і інтернет для смартфона і безліміт в мережі.


А ось якщо необхідно підібрати тариф для мобільного інтернет-пристрою, то вибір оператора більш вільний. У цьому випадку варто віддати перевагу тому, хто пропонує кращу якість, вигідну ціну, і інші питання, що цікавлять переваги.

Найкраще для смартфона

У лінійках стільникових операторів, тарифні пропозиції для користувачів смартфонів займають лідируючі позиції. Ними, незалежно від стільникового оператора, користується більшість користувачів. Перевагою таких пропозицій - наявність включеного у вартість безліміту в мережі, який, однак, може мати свої особливості. Так, з федеральної п'ятірки тільки у Мегафона досі відсутня безліміт на всю мережу в дешевих тарифах. Крім того, в залежності від стільникового оператора, може бути доступний безліміт і без використання пакетних хвилин.

Інтернет складова таких тарифних планів обов'язково включає основний пакет, і додаткові необмежені за обсягом сервіси. Такий поділ прийшло на зміну повністю безлімітного інтернету, пропонованого операторами після запуску мереж останнього покоління.

Відзначимо, що відмова від повного безліміту має переваги і для користувачів. Такий підхід дозволяє оптимізувати витрати, оскільки оплачується тільки потрібний обсяг послуги.

Кращим і найоптимальнішим тарифом для смартфона у МТС є " Smart ", Який за п'ятсот рублів включає по п'ятсот п'ятдесят хвилин і СМС, а також п'ять гігабайтів трафіку. Завдяки додатковим пакетам хвилин, можна доповнити тариф необхідною кількістю, за оптимальною вартістю.

Завдяки додатковим пакетам хвилин, можна доповнити тариф необхідною кількістю, за оптимальною вартістю

"Мій безлімітіще" по використанню голосового зв'язку програє звичайному "Смарта". Однак його можна рекомендувати тим, хто хоче отримати більше мобільного інтернету. Також в ньому можна використовувати безліміт на соцмережі та месенджери з безкоштовною додатковою послугою.

Пакетні "ВСЁмоё!" від оператора Білайн стоять трохи дорожче, ніж аналогічні пропозиції МТС. Однак в них також є і ряд додаткових переваг. Так, основною відмінністю є налагодження тарифу, що дозволяє змінити включені обсяги послуг, але при цьому зберігши вартість.


Другим перевага є оплата тарифу. Всі пропозиції лінійки мають добові платежі, що дозволить поповнювати баланс на будь-яку зручну суму, а не платити відразу за місяць.

Також на "ВСЁмоё!" можна дзвонити безлімітно не тільки після використання пакетних хвилин, і незалежно від їх наявності. Правда, такий безліміт поширюється тільки на ті номери, які також підключені до нової лінійки тарифних планів.

А ось якщо хочеться дзвонити на всю мережу оператора без використання пакетних хвилин, а не тільки на окремі, то можна вибрати один з ексклюзивних тарифів " Діловий ".

У Мегафона для смартфонів є відразу кілька тарифних лінійок - основна "Включайся!", Для дзвінків за кордон "Теплий прийом", і ексклюзивні "Бомба". Останні є найцікавішими, оскільки пропонують великі пакети послуг за помірну плату.

тариф

" бомба 600 "

" бомба 760 "

Абонплата, руб

600

750

пакет хвилин

1600

1750

Інтернет, ГБ

18

24

додатково

Безлімітний інтернет на WhatsApp, Viber, eMotion, Vkontakte, Однокласники, Facebook

Безлімітний інтернет на WhatsApp, Viber, eMotion, Vkontakte, Однокласники, Facebook, YouTube

Лінійку "Включайся!" можна порадити тим, хто шукає більш дешевий тариф, або хоче використовувати більше безлімітних напрямків.

  можна порадити тим, хто шукає більш дешевий тариф, або хоче використовувати більше безлімітних напрямків

Для тих хто вибирає оператора Теле2, для смартфона пропонується чотири базових тарифу. Їх вартість становить від двохсот рублів на місяць ( " моя розмова ") До восьмисот (" Мій онлайн + ".) Однак головною перевагою будь-якого тарифного пакету Теле2 є те, що можна використовувати тарифний конструктор, і міняти наповнення.

Пакет хвилин може становити від нуля ( " Мій Теле2 ") До тисячі, а пакетних гігабайт від двох до сорока. Хвилини з пакета не використовуються якщо розмовляти з абонентами оператора по всій країні.


Якщо вибір припав на Yota, то для смартфона є два вигідних тарифу. " Yota Смартфон Безліміт 440 "Дозволяє використовувати необмежений інтернет. Пакет хвилин в базовій версії складається з трьохсот, але можна збільшити його хоч в десять разів.

" Yota Смартфон "Це масовий тариф оператора, і в ньому можна налаштовувати пакети хвилин, трафіку, і підключати безліміту для окремих додатків.

тільки інтернет

Якщо необхідно вибрати тариф тільки для підключення до мобільного передачі даних, то вибір не обмежується конкретним оператором, хоча для кожного користувача вибір може залежати від особистих переваг в цьому питанні. Однак ми рекомендуємо звернути увагу на три тарифні плани, що дозволяють отримати найвигідніші і низькі ціни на використання мобільного трафіку.

Перший тариф " Yota Планшет Безліміт "- ідеальне рішення для планшетного комп'ютера як вдома, так і в поїздках. Він дозволяє використовувати на планшетника безлімітний трафік за 590 рублів. Сплативши щомісячну плату можна забути про обмеження швидкості і наявність безлімітів, включених у вартість. Тут це не буде потрібно, оскільки передача даних повністю необмежена.

Для будь-якого інтернет-пристрої, включаючи планшети, ми радимо підключення на ексклюзивні тарифи від Білайн і Теле2. Їх використання обійдеться від 210 і 240 рублів на місяць відповідно. Ці тарифи дозволяють отримати на місяць використання певний обсяг трафіку, вибрати який можна самостійно.

Підбір тарифу залежить від того, який оператор для вас буде краще, але на Теле2 є в десять разів більше інтернету за мінімальну ціну, а максимальний пакет не тільки дешевше, але і більше вдвічі.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: