Тарифи для планшета без абонентської плати

  1. З чого почати вибір
  2. спеціальні тарифи
  3. Інші варіанти
  4. підсумки

Для комфортного використання планшета важливо правильно підібрати тарифний план, який дозволить використовувати трафік на максимальній швидкості, за вигідною вартості, і не переплачувати за непотрібні послуги. Для тих, хто користується інтернетом на планшеті регулярно, варто підключати тарифи з безлімітним доступом або великим пакетом трафіку. Якщо ви використовуєте свій гаджет час від часу або вам не потрібен безлімітний трафік, то варто звернути увагу на тарифні пропозиції операторів без обов'язкових платежів.

Сьогодні розповідаємо про найкращі тарифні інтернет-пропозиції операторів без абонентської плати, і спробуємо розібратися який тариф найвигідніший для планшета без зайвих переплат.

З чого почати вибір

У кожного стільникового оператора можна знайти в лінійці тарифні пропозиції для користувачів планшетів, але більшість з них мають абонплату. Вибір тарифних планів для планшетів невеликий, а без абонентської плати і того менше. Це пояснюється тим, що оператори нерідко прирівнюють планшети до роутера і модемів, з яких споживається набагато більший обсяг даних ніж зі смартфона. Однак нові тарифні пакети з безлімітним інтернетом можна використовувати не тільки на смартфонах, але і планшетних комп'ютерах.

Для вибору оптимального тарифу можна використовувати не тільки спеціальні пропозиції для інтернет-користувачів, а й інші тарифні плани без абонплати. Для використання в них трафіку за вигідною ціною потрібно підключати пакети трафіку необхідного обсягу.

Якщо використовуєте інтернет на планшеті рідко і в невеликих обсягах, то підійдуть і стандартні пропозиції без щомісячних платежів. На ряді тарифних пропозицій використовується гнучка система тарифікації, при якій трафік оплачується маленькими пакетами за оптимальною вартістю. Таким чином, абонент не платить помегабайтно, а й економія менше, ніж при підключенні додаткового пакета.

спеціальні тарифи

Найпопулярнішими тарифами у користувачів планшетів є пропозиції з обов'язковими платежами, що дозволяють використовувати вигідне підключення для свого девайса. Однак не кожному такий варіант підійде, оскільки використовуватися планшет може не регулярно, і необхідності платити за невикористовувані послуги просто немає.

У цьому випадку ідеальним варіантом буде підключення спеціальних тарифів оператора оптимізованими для інтернет-пристроїв, але не мають обов'язкових щомісячних платежів. У них також можна підключати на вибір оптимальний для себе пакет трафіку виходячи з потреб і частоти його використання.

У них також можна підключати на вибір оптимальний для себе пакет трафіку виходячи з потреб і частоти його використання

Так, в тарифі " Мегафон Онлайн "Немає абонентської плати і обмеження по швидкості інтернету на окремих пристроях. Для користувача доступні кілька пакетів трафіку для планшета від 400 рублів, які діють по всій країні, де є покриття оператора. Помегабайтна оплата в тарифі залежить від регіону використання. У домашньому це 2,5 рубля, а за його межами - 9,9 рубля за Мб.

На тарифі можна підключати пакети трафіку від семи до 30 гігабайт. При необхідності необов'язково докуповувати пакети великих обсягів - можна використовувати додаткові для продовження меншого розміру.

При використанні опцій в планшеті доступні і додаткові переваги. Так, без використання основного пакета, безкоштовна передача даних для соцмереж, музичних і відеоресурсів, навігації, пошти, хмарних сховищ. При необхідності можна відключити опцію, якщо плануєте не використовувати свій планшет, щоб не платити за неї.

На Теле2 є аналогічний тариф " Інтернет для пристроїв ". У ньому за замовчуванням активна опція об'ємом сім гігабайтів, але її можна відключити, і використовувати помегабайтно оплату - 1,8 рубля.


На тарифі можна також підключити послугу "День в мережі". За двадцять рублів на добу надається триста мегабайтів. Після використання цього обсягу можна скористатися додатковими пакетами на таких же умовах. Недоліком є ​​те, що плата за опцію береться щодня незалежно від доступу до Інтернету до передачі даних.

У МТС, Білайн, і Йота без абонентської плати, і без підключення опцій з пакетами трафіку на місяць, використовувати передачу даних в планшеті можна тільки по базовим умовам. Мегабайт трафіку обійдеться майже в десять рублів.

Інші варіанти

Для використання в планшеті можна підключити й інші тарифи операторів без абонплати. На деяких з них є використання невеликих обсягів інтернету з подобової оплатою.

У Мегафона на тарифі " Переходь на НУЛЬ ", Крім стандартних опцій, можна скористатися послугою" Переходь на нуль + ", яка пропонує використовувати 100 Мб в день за 6 рублів. Для тих, хто на планшеті використовує невелику кількість трафіку цей варіант буде один з найпривабливіших. Крім пакета трафіку, є використання безлімітних месенджерів і дзвінків в домашній мережі оператора.

Крім пакета трафіку, є використання безлімітних месенджерів і дзвінків в домашній мережі оператора

У МТС на тарифному пакеті "Супер" можна скористатися аналогічними умовами. Активувавши опцію "Всі Супер", в добу буде доступно сто мегабайтів. Щоденний платіж становить в столичному регіоні дев'ять рублів.

Без абонплати у Білайну для планшета рекомендуємо тариф "Нуль сумнівів". Для використання передачі даних в ньому автоматично активується пакет на півтора гігабайти на місяць за вісім рублів на добу.

Обсяг трафіку за місяць в цьому випадку буде менше, ніж на МТС і Мегафоні з щоденними пакетами, але весь обсяг буде доступний в будь-який день повністю, а не окремими добовими порціями.

Обсяг трафіку за місяць в цьому випадку буде менше, ніж на МТС і Мегафоні з щоденними пакетами, але весь обсяг буде доступний в будь-який день повністю, а не окремими добовими порціями

Для тих, хто використовує зовсім мала кількість трафіку варто звернути увагу на пропозицію від Теле2 - тариф " класичний ". У ньому встановлена ​​сама мінімальна вартість мегабайта використаних даних на тарифах без абонплати - 1,95 руб. Правда є одна особливість - трафік нараховується пакетами по 10 мегабайт вартістю 19,5 рубля. Однак цей тариф діє навіть в поїздках в інші регіони, і ви будете платити тільки при використанні підключення.

підсумки

Для економних користувачів планшета існує кілька способів підключатися до інтернету за привабливою вартістю і без абонплати. Вибір залежить від параметрів споживання трафіку і періодичності його використання.

Мінімальну вартість помегабайтной оплати пропонує Теле2. Можливість придбання пакетів різного об'єму доступна в пропозиціях всіх операторів. Проміжними тарифами можна назвати пропозиції від Мегафона і МТС з пакетами трафіку на день при використанні додаткових опцій.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: