Святкові і вихідні дні в 2016 році

Січневі канікули в 2016 році триватимуть 10 днів, росіяни отримають додаткові вихідні і в березні, а в лютому буде перенесення вихідних Січневі канікули в 2016 році триватимуть 10 днів, росіяни отримають додаткові вихідні і в березні, а в лютому буде перенесення вихідних   Москва

Москва. 26 вересня. INTERFAX.RU - Перерозподіл вихідних в 2016 році дасть громадянам додаткові дні відпочинку в березні. Відповідну постанову підписав прем'єр РФ Дмитро Медведєв, воно розміщено в суботу на сайті уряду.

"У січні 2016 року десятиденний відпочинок, що співпадає з новорічними канікулами і Різдвом Христовим, в лютому - триденний відпочинок, що співпадає зі святкуванням Дня захисника Вітчизни, в березні - чотириденний відпочинок, що співпадає зі святкуванням Міжнародного жіночого дня", - йдеться в документі.

Відповідно до підписаного постановою в 2016 році вихідні дні 2 і 3 січня (субота і неділя), збігаються з неробочими святковими днями, переносяться на 3 травня і 7 березня відповідно, а день відпочинку з суботи 20 лютого на понеділок 22 лютого.

Для зручності редакція сайту "Інтерфаксу" підготувала календар свят і вихідних на 2016 рік.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: