Маск передумав викуповувати акції Tesla

Глава компанії Tesla Ілон Маск змінив своє рішення про викуп акцій компанії.

Про це йдеться в офіційному блозі компанії, передає BBC.

"Наші інвестори дуже важливі для мене. Багато з них з нами з тих часів, коли ми стали публічними в 2010 році, коли ми ще не виробляли автомобілі і мали лише бачення того, ким ми хочемо бути. Вчора я зустрівся з радою директорів Tesla і поінформував їх про те, що вважаю, що найкращий шлях для Tesla - це залишатися публічною компанією. Рада висловила свою згоду ", - написав Маск.

Маск повідомив, що перетворення Tesla в приватну компанію було б "більш витратним за часом і збивають з пантелику", ніж він думав спочатку. За словами Маска, його думка з приводу наявності достатнього фінансування для повного викупу акцій в ході вивчення ситуації також змінилося.

Нагадаємо, 7 серпня засновник Tesla опублікував кілька повідомлень про можливе виведення компанії з біржі в своєму мікроблозі в Twitter.

Комісія з цінних паперів і бірж США перевіряє повідомлення Маска про можливе виведення компанії з біржі при ціні в 420 доларів за акцію.

Група акціонерів американської компанії-виробника електромобілів Tesla подала позов проти засновника компанії Ілона Маска.

економічна правда

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: