Робота в інтернеті без вкладень і обману оплата щодня!

 1. Робота в інтернеті без вкладень і обману оплата щодня: кращі способи, вакансії і сайти
 2. Спосіб 1: Виконання платних завдань за гроші
 3. Socpublic: ще не робота, зате без вкладень і обману
 4. Seosprint: кліки без обману і без вкладень
 5. Wmmail: щоденна оплата за завдання
 6. Спосіб 2: Робота без вложений і обману в соцмережах
 7. VkTarget: заробіток в соціальних мережах з оплатою кожен день
 8. Vkserfing: заробіток ВК без обману
 9. Спосіб 3: Написання статей за гроші - реальна робота в інтернеті без вкладень і обману з щоденною оплатою
 10. Etxt: завжди є вакансії для написання статей за гроші
 11. Text.ru: онлайн-робота для фрілансерів-копірайтерів
 12. Спосіб 4: Платні опитування, як відмінна підробіток без вкладень і обману
 13. Експертна думка: надійний опитувальник без омана
 14. Спосіб 5: Фріланс - це і є робота в мережі без вкладень з оплатою кожен день
 15. Work-Zilla: фріланс без обману
 16. Kwork: фріланс без вкладень, оплата щодня
 17. Спосіб 6: Торгівля бінарними опціонами - без обману, але з вкладеннями
 18. Binomo - це не розлучення на гроші
 19. Finmax - це не обман, торгувати успішно можна
 20. Висновок

Якщо в мережі є життя, значить, там є гроші

Якщо в мережі є життя, значить, там є гроші. Якщо там вони є, значить, можна гроші заробити . Так міркують багато користувачів мережі, які вирішили перейти на частковий або повний онлайн дохід з моментальним виведенням грошей .

У роботи в мережі є безліч переваг. Ви самі визначаєте свій графік, вам не потрібно нікуди їхати кожен день, ви можете не брати завдання, які вам не до душі. Та й відносини замовника і виконавця відрізняються від начальника і підлеглого: у виконавця куди більше свободи.

Важливий плюс і в тому, що оплату ви можете отримувати гроші хоч кожен день Важливий плюс і в тому, що оплату ви можете отримувати гроші хоч кожен день. Треба відразу домовитися про те, що багато ресурсів свідомо затримують оплату на кілька діб, з метою протидії шахрайству. Однак якщо ви будете замовляти висновок щодня (заробивши потрібну суму), то вже через кілька днів виплати «наздоженуть» ваші заявки.

Таким чином, ви будете отримувати оплату щодня. При бажанні ви можете почекати, поки на вашому рахунку накопичиться потрібна сума, втім, з таким же успіхом ви можете збирати її вже на своєму електронному гаманці .

Ми підібрали для вас набір сайтів, на яких можна заробити прямо зараз . Всі вони мають ряд вагомих переваг:

 • Чесні виплати. Серед розглянутих сайтів немає пірамід або хайпів: всі вони пропонують не такі вже шалені гроші і не дарма. Але за чесно виконану роботу в інтернеті без вкладень і обману ви отримаєте гідну оплату кожен день.
 • Депонування коштів. Якщо вас призначають виконавцем замовлення, то ваш гонорар резервується на рахунках посередника. Це гарантія, що замовник не зможе просто так обдурити вас, а ви, в свою чергу, виконайте замовлення чесно.
 • Російськомовний інтерфейс. Вам не доведеться шукати в онлайн-перекладачів значення незнайомих слів. А якщо ви добре володієте іноземними мовами, то зможете заробити на виконанні перекладів .
 • підтримка популярних платіжних систем . Більшість сайтів, на яких можна отримати грошей, виводить гроші на банківські карти, на електронні гаманці ( Webmoney , QIWI, Яндекс гроші ) Або на рахунки мобільних операторів.

Таким чином, все, що вам треба - завести електронний гаманець для виведення грошей, знайти найкраще місце для роботи в інтернеті без вкладень і обману оплата щодня і приступити!

Робота в інтернеті без вкладень і обману оплата щодня: кращі способи, вакансії і сайти

А тепер давайте розглянемо конкретні способи, вакансії і сайти, щоб ваше проведення часу в мережі переродилося в справжню роботу в мережі без обману і вкладень, та ще й зі щоденною оплатою.

Спосіб 1: Виконання платних завдань за гроші

Даний вид діяльності добре підійде вам, якщо ви хочете просто спробувати, як ця система працює. По суті платні завдання в соціальних мережах можна порівняти зі зйомкою в масовці в кіно або на телебаченні. Режисерам треба знімати масові сцени, для них потрібні живі учасники. Аналогічна картина буває і в Internet - наприклад, групі або паблік в соціальній мережі потрібні учасники або передплатники, мобільному додатку - оцінки та відгуки, а сайту - відвідувачі, які виявляють активність по потрібної схемою.

Завдання на таких сайтах зазвичай прості, займають близько хвилини часу, а й дохід від завдань невисокий. Втім, якщо вам потрібно просто вбити час або ви сидите на основній роботі без діла, це цілком варіант. Так ви зможете забезпечити собі оплату, скажімо, мобільного зв'язку або Internet-провайдера без особливих зусиль.

Socpublic: ще не робота, зате без вкладень і обману

Незважаючи на назву Socpublic , Що говорить скоріше про соціальні мережі і паблік, проект «Соцпаблік» пропонує найрізноманітніші завдання. Так, вам можуть запропонувати зареєструвати аккаунт електронної пошти, написати коментар на відкритому майданчику, підписатися на канал в Telegram і так далі.

Оплата за завдання варіюється, але, як правило, невисока. наприклад:

 • за реєстрацію на сайті платять від 2 до 5 рублів
 • за проходження тесту - 10-15 рублів
 • за створення поштової адреси - 10-11 рублів
 • за відвідування (з кліком по посиланню в кінці сторінки) - 2-5 копійок
 • за перегляд рекламного листа протягом 30-40 секунд - від 2 до 6 копійок.

Серед замовників присутні і відверто сумнівні. Якщо завдання передбачає, що вам треба хоч за щось заплатити свої гроші - краще уникайте його. Те ж стосується і установки додатків на свої смартфони: це може здатися привабливим, але таким чином часто рекламують відверто шахрайський софт, що краде ваші дані або гроші з рахунку.

Як бачите, заробіток на Socpublic обмежений. Але якщо у вас є багато часу, яке відверто нікуди дівати - чому б і ні.

Виведення коштів можливий тільки на електронні гаманці (Webmoney, Payeer , QIWI, Яндекс.Деньги) і на номер мобільного телефону . Мінімальна сума для виведення - 11 рублів.

Seosprint: кліки без обману і без вкладень

За своєю суттю проект « Сеоспрінт »Повністю аналогічний Соцпабліку. Ви виконуєте завдання, ставлячи лайки в соціальних мережах, відвідуючи веб-сторінки, роблячи репости, вступаючи в групи і підписуючись на паблік або особисті сторінки.

рівень доходів від кліків в цьому проекті приблизно аналогічний. Якщо вас влаштують зайві 30-50 рублів в день, у вас є багато вільного часу і безлімітний Internet, то чому б і ні. З іншого боку, бажаючі заробити на кліках самі представляють собою ласий шматок для шахраїв.

З іншого боку, бажаючі  заробити на кліках  самі представляють собою ласий шматок для шахраїв

Рекомендації з безпеки приблизно ті ж Рекомендації з безпеки приблизно ті ж. Не поспішайте ділитися особистими даними, якщо вас просять десь зареєструватися. Їм потрібна масовка? Тоді фейк їм підійде не гірше, ніж ви справжній. Не беріться за завдання, в яких від вас вимагається заплатити за щось самостійно. І уникайте додатків, які вам пропонують поставити на смартфон. По крайней мере, для початку загугли його. Відгуками на сторінці додатка в магазині не вірте: ви вже знаєте, що відгуки пишуть за гроші .

Для виплати використовується стандартний набір електронних гаманців. Самі виплати проходять досить швидко.

Wmmail: щоденна оплата за завдання

На відміну від попередніх сервісів, Wmmail прив'язаний до однієї платіжної системи - Webmoney, про що говорить і назва. Якщо у вас є WMID, то реєструватися в Wmmail спеціально не потрібно - ви можете зайти і за логіном / паролем від Webmoney.

На даному сайті ви можете виконувати певні завдання - переходити за посиланнями, реєструватися на сайтах і так далі. За це ви отримуєте скромні, але гарантовані гонорари в WMZ (Webmoney-еквіваленті доларів США).

За це ви отримуєте скромні, але гарантовані гонорари в WMZ (Webmoney-еквіваленті доларів США)

Завдання на Wmmail доступні найрізноманітніші - але всі вони або оплачуються малими сумами (1-5 центів), або відверто ризиковані. Є, втім, і цілком безневинні завдання: наприклад, створити обліковий запис на якомусь новому сайті, пройти опитування, визнати іншого користувача своїм реферрером (тоді він буде отримувати відсоток від виконаних вами завдань, причому ваші доходи від цього не зменшаться).

З виведенням коштів тут все гранично ясно: виведення грошей миттєвий, оплата щодня за виконані завдання.

Спосіб 2: Робота без вложений і обману в соцмережах

За великим рахунком, цей вид доходу в соціальних мережах мало відрізняється від попереднього. Різниця в тому, що роботу тут ви виконуєте виключно через акаунти в соціальних мережах, тому реєструватися на сайтах, селищах «чесний дохід прямо зараз, як тільки ви нам перекладете трохи грошей» не доведеться.

Такі сайти зазвичай підтримують цілий набір соціальних мереж, але в першу чергу це ВКонтакте .

VkTarget: заробіток в соціальних мережах з оплатою кожен день

В принципі, все сказане про виконання завдань підходить і до цього сайту з назвою Vktarget . Ваше завдання - брати участь в масовці: ставити лайки, вступати в групи, підписуватися на паблік, а можете навпаки швидко накрутити лайки на власну сторінку в соцмережах. Підтримуються всі популярні соціальні мережі. Виведення коштів стартує від 25 рублів, але їх ще треба накопичити.

Ризик в порівнянні з вищеописаними сайтами тут незрівнянно менше. Але і перспективи заробітку, прямо скажемо, обмежені. Втім, це залежить від вашого профайла. Чим він краще заповнений і розкручений, тим більша ймовірність, що вам покажуть більш вигідні замовлення.

Vkserfing: заробіток ВК без обману

А ось на Vkserfing вам необхідний саме аккаунт ВКонтакте. Завдання тут приблизно такі ж, що і в ВкТаргет , Але облік і контроль поставлені краще; відповідно, і з оплатою краще. Вам треба, припустимо, вступати в групи, підписуватися на паблік, коментувати або робити репости.

Цікаво, що тут працює інтегрована з ВК система перевірки. Отримати свої гроші і вийти з групи або відписатися від паблік не вийде: це загрожує блокуванням.

В принципі, на цьому сайті можна заробити 200-500 рублів в день , Але для цього потрібно багато активності.

Спосіб 3: Написання статей за гроші - реальна робота в інтернеті без вкладень і обману з щоденною оплатою

Кожна людина в чомусь розбирається досить непогано, щоб написати про це статтю. І ще одну. І одну про щось суміжному. Зрештою, ви завжди зможете написати про те, що любите, будь то музика, навчання, спорт, домоведення або кулінарія. А хтось інший із задоволенням це прочитає.

На цьому заснована індустрія копірайтингу в мережі. Навіть якщо ви ніколи не бачили себе професійним автором статей, можливо, комусь потрібні статті саме від вас, саме про те, що вам цікаво. Поділіться своїми знаннями і отримаєте за це відмінний заробіток на статтях !

Etxt: завжди є вакансії для написання статей за гроші

Головна текстова біржа Рунета - Etxt - функціонує з 2008 року. На ній ви можете зареєструватися і тут же приступити до виконання завдань. Спочатку, швидше за все, вам запропонують дуже скромні гроші - від 5 рублів за 1000 знаків (для кращого розуміння: дана стаття має обсяг 15,5 тисяч знаків). Головна текстова біржа Рунета -  Etxt  - функціонує з 2008 року

Проте, чим старанніше ви працюєте, тим швидше росте ваш рейтинг. Ви можете також пройти тести на грамотність , Виконавши пробні завдання. Коли модератори біржі їх перевірять, ви отримаєте оцінку; і, повірте, навіть найнижча оцінка краще, ніж ніякої.

На біржі ви можете виставити на продаж власні статті чи фотографії і чекати, поки їх куплять за виставленої вами ціною. Інший підхід до подібної віддалену роботу - брати завдання, виставлені в загальний доступ. Якщо залишена вами заявка (в поєднанні з вашим профілем) вразить замовника, то завдання довірять вам.

Оплата відбувається за принципом депонування. Коли замовник приймає вашу заявку на написання статті , З його рахунку блокується в вашу користь обумовлена ​​сума (з поправкою на комісію біржі). Ви отримуєте ці гроші тоді, коли замовник знайомиться з виконаним завданням і приймає його. Якщо в статті є недоліки, замовник має право відправити її вам на доопрацювання.

Біржа дозволяє виводити гроші на Webmoney, Яндекс.Деньги, QIWI і банківські картки. Як правило, від подачі заявки до виведення коштів проходить 5 робочих днів. Можна оформити термінову заявку, але це обійдеться вам в 5% від суми, що виводиться.

На сьогодні це одна з кращих бірж копірайтингу в Рунеті. Однак конкуренція на ній досить висока, так що, щоб досягти успіху, вам доведеться відразу заявити про себе як про експерта в своїй галузі і як про грамотного автора зі своїм стилем.

біржа контенту Advego працює за аналогічним принципом, але вже в доларах. зареєструвавшись тут, ви теж можете або публікувати свої статті на продаж, або брати завдання і виконувати їх в зазначений термін.

Розцінки на обох біржах приблизно аналогічні. Однак завдання на Адвего не зводяться до написання текстів або створення фотознімків. У чомусь цей сервіс перетинається швидше з Сеоспрінтом . Наприклад, тут теж можна зустріти завдання по створенню аккаунта на Gmail або по публікації поста в ВК.

Advego славиться своїми вдалими інструментами для перевірки текстів. Тут є власна система перевірки унікальності , А також веб-форма для семантичного аналізу тексту, корисна для SEO-оптимізації. Зручно працювати на сайті, де є під рукою такі інструменти.

Зручно працювати на сайті, де є під рукою такі інструменти

Підтримується виведення коштів на Webmoney, QIWI і банківські картки.

Text.ru: онлайн-робота для фрілансерів-копірайтерів

Принципових відмінностей від двох інших бірж на Text.ru немає. Єдине «але» - сайт швидше популярний як сервіс для перевірки унікальності і SEO-параметрів текстів (є підстави вважати, що платна підписка на ці сервіси приносить сайту більш помітну частку доходів, ніж здається). власне біржа статей тут теж присутній, але активність на неї серйозно поступається вищеописаним.

Втім, не виключено, що вам пощастить більше, і саме на Text.ru ви знайдете замовлення своєї мрії. Відзначимо, що середня ціна за 1000 знаків тут може виявитися вище, ніж на Etxt або Адвего . Справа в тому, що замовлення упорядковано за замовчуванням так, що найдорожчі виявляються нагорі.

Спосіб 4: Платні опитування, як відмінна підробіток без вкладень і обману

Internet-соціологія останнім часом теж вельми популярна. Настільки, що за ваші думки готові платити. Чому б не скористатися цим і не брати участь в платних опитуваннях на таких умовах? Розглянемо показовий проект, який дозволить вам витратити час і отримати гроші на славу соціології.

Експертна думка: надійний опитувальник без омана

проект « Експертна думка »- найбільш помітний зразок надійних онлайн-опитувальників без обману. Для участі вам необхідно зареєструватися і надати достатньо докладні дані про себе: стать, вік, місце проживання, інтереси, іншу особисту інформацію.

На підставі цих даних вам будуть пропонуватися опитування На підставі цих даних вам будуть пропонуватися опитування. Справа в тому, що замовники опитувань також можуть вибрати бажану аудиторію. Якщо ви в неї потрапляєте, то зможете взяти участь в опитуванні та отримати за це свої гроші. Відмінно підійде в якості легкої підробітку для мами в декреті .

Як правило, опитування займає 10-15 хвилин і коштує 15-50 рублів. Коефіцієнт набагато краще, ніж на сайтах на кшталт Соцпабліка . Але треба зазначити, що число опитувань для кожного конкретного користувача обмежена. Тому в день ви в кращому випадку зможете заробити 100 рублів або близько того (+, -).

Спосіб 5: Фріланс - це і є робота в мережі без вкладень з оплатою кожен день

під « фрілансом »Прийнято розуміти будь-яку діяльність, якою ви займаєтеся без оформлення найму, з різними замовниками. Строго кажучи, написання текстів з попереднього розділу - теж фріланс. Але зараз ми розглянемо сайти більш широкого профілю.

Work-Zilla: фріланс без обману

Один з головних фріланс-сайтів пострадянського Interneta Work-Zilla допомагає знайти один одного замовникам і виконавцям з усього світу, для виконання найрізноманітніших робіт. Це може бути програмування, переклади, створення відео або звукових доріжок, або, навпаки, розшифровка аудіо. Є й досить складні проекти: створення сайтів, запис і обробка аудіокниг, розробка ігор. Нарешті, зустрічаються і екстравагантні завдання, на кшталт створення і наповнення жіночого профілю в соціальній мережі, або запропонувати незвичайні ідеї використання криптовалюта. Один з головних фріланс-сайтів пострадянського Interneta  Work-Zilla  допомагає знайти один одного замовникам і виконавцям з усього світу, для виконання найрізноманітніших робіт

Напевно, найбільш баламутить момент - платна підписка для виконавців. Щоб брати і виконувати завдання на Work-Zilla , Виконавець повинен тепер платити 490 рублів на місяць. Втім, ця сума виправдовується навіть на одному хорошому завданні. Виведення грошей доступний на Webmoney і Яндекс.Деньги.

Деньги

Kwork: фріланс без вкладень, оплата щодня

Головна відмінність сайту KWORK від попереднього - ставка на проактивность обох сторін. Тут немає замовників і виконавців, а є продавці і покупці. Ваше завдання - написати одну або кілька статей, зробити зразки логотипів, запропонувати послугу і чекати, поки покупець зверне на неї увагу. Звичайно, це не виключає попередніх домовленостей між продавцем і покупцем. Головна відмінність сайту  KWORK  від попереднього - ставка на проактивность обох сторін

Розцінки тут цілком пристойні. Наприклад, за 6 тисяч знаків тексту (робота приблизно на 1-2 години для професіонала) тут в порядку речей ціна 500-600 рублів. Виводити зароблене можна на банківську карту, QIWI або Webmoney.

Спосіб 6: Торгівля бінарними опціонами - без обману, але з вкладеннями

Останнім часом в мережі стають популярними види діяльності, які раніше були прерогативою професійних фінансистів. З усіх біржових "ігор" найбільш популярними стали бінарні опціони : По суті, ставки на курси тих чи інших активів. Найчастіше бінарні опціони сприймаються, як частина ринку Forex, але можливо робити прогнози і за іншими активами - наприклад, дорогоцінних металах або енергоносіях. В останні роки також популярним стало передбачення тенденцій ринку криптовалюта.

Суть бінарного опціону проста: ви робите ставку на те, чи досягне курс певного активу певного значення за певний термін Суть бінарного опціону проста: ви робите ставку на те, чи досягне курс певного активу певного значення за певний термін. Наприклад: чи досягне біткоіни ціни в 7000 доларів, чи ні.

Результат залежить в основному від чотирьох факторів:

 • Ваші Особисті дані. Если ви вмієте відчуваті ринок, добре там, де, коли Зупинити, схільні вівчаті ринок и Готові делать прогнози на підставі відомостей, то Ваші Шансі Високі.
 • Внесок. Чим более грошей ви поставите на правильний результат, тім более отрімаєте. та це дохід з вкладення , Але без обману! Так что знання и ризики НЕ скасовують один одного, а, навпаки, доповнюють.
 • Сумлінність сервісу. если адміністрація майданчики для трейдингу поводиться чесно, то ви отрімаєте свой дохід на бінарніх опціонах . Чуйні про Блокування и заморожування коштів стосують практично будь-которого великого торговельного сайту. Проте краще переконатися, що це підступи конкурентів особисто.
 • Випадок. Шанс, як відомо, не получка і не аванс: передбачити його неможливо. Так що рекомендуємо мати певні резерви на випадок прильоту «чорного лебедя».

Навряд чи ви живете на Уолл-стріт, якщо читаєте цю статтю. Проте ринок для вас відкритий.

Binomo - це не розлучення на гроші

Швидше за все, ви знаєте проект Binomo , Завдяки рекламі в телесеріалах. Він і справді дуже зручний для початку роботи. Можна взагалі не реєструватися окремо, а скористатися членством Facebook або Google і відразу приступити до трейдингу.

Демо-платформа починає з хвилинних ставок, так що ви швидко зможете засвоїти механіку процесу. при реєстрації ви отримуєте демо-рахунок, зручний для вивчення процесів. Якщо ж ви хочете відразу спробувати зі справжніми грошима, то можна вводити суми від 10 доларів.

У проекту є і різноманітні довідкові матеріали, і засоби захисту від шахраїв. Це відмінний вибір для початку кар'єри онлайн-фінансиста. У 2015 году Біном навіть отримала нагороду як кращий Forex-блокер для початківців.

Finmax - це не обман, торгувати успішно можна

Ще один знаменитий трейд-проект Finmax також робить все, щоб почати вигідно торгувати на біржі було гранично просто. Ви теж можете авторизуватися з допомогою записи в соціальних мережах і відразу почати працювати, хай і з демо-рахунку. Демо-платформа показує тонкощі торгівлі на прикладі хвилинних або п'ятихвилинних угод.

В реальності доступні і інші види угод, в тому числі довгострокові. Тут вже грає роль ваше вміння передбачати і облік кон'юнктури. В принципі, в місяць можна заробити 1000 доларів або іншу помітну суму, якщо почати з хорошого внеску і ставити на найочевидніші варіанти. Особливо великі шанси, якщо ви добре розбираєтеся в ситуації на деяких конкретних ринках (валютному / кріптовалютном, енергетичному і т.д.)

Ці сайти мають найбільш міцну репутацію в Рунеті, проте вони - не єдині в своєму роді. Існують і інші проекти, що дозволяють заробити на трейдингу і на бінарних опціонах.

Висновок

А який спосіб заробітку в мережі найбільш підходящим вважаєте ви? Вирішіть для себе, спробуйте - і, можливо, для вас це стане стилем життя! Вільний режим. Кава або чай в будь-який момент. Відволікайтеся, слухайте музику, прогулюйтеся і курите в будь-який момент. Якщо ви досягаєте результату, то можна все.

Працюйте в мережі без вкладень і обману і отримуйте оплату щодня не менше, ніж ваші товариші на фабриках або в офісах. Якщо ще не задумалися про це - задумайтеся! А ми дуже чекаємо ваших коментарів і оцінок до статті.

"ОЦЕНИТЕ ЛАСКА прочитавши статтю, Аджея МІ намагались СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС"

Їм потрібна масовка?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: