Kwork.ru (Кворк ру) - зароби 500 рублів в інтернеті без вкладень

 1. Як користуватися сервісом Кворк і заробляти 500 рублів в інтернеті без вкладень за кожне завдання
 2. Kwork.ru для замовника - великий вибір виконавців і завдань всього за 500 рублів з гарантією повернення грошей
 3. Для пошуку і замовлення завдань на офіційному сайті Kwork є такі категорії:

Kwork.ru - це новий простий і зручний проект від компанії Мірафокс для фрілансерів і замовників різних послуг онлайн в інтернеті. Основний девіз проекту - все за 500 рублів. Ви з легкістю можете розмістити пропозицію про виконання якогось завдання за 500 рублів і чекати відгуку замовників, при цьому можна в завданні вказувати додаткові послуги за додаткову оплату.

У Кворк.ру досвідчений фрілансер (виконавець завдань) може легко заробити 500 рублів без вкладень за день (а то і за менший час, в залежності від самого завдання) всього виконавши одне завдання, іншими словами виконуючи по кілька завдань певної тематики, в яких Ви добре розбираєтеся, з легкістю можна заробляти пристойні гроші щодня.

Як користуватися сервісом Кворк і заробляти 500 рублів в інтернеті без вкладень за кожне завдання

Kwork

Для початку роботи в сервісі і ознайомлення з його функціоналом перейдіть на офіційний сайт Kwork (просто клікнувши по одному з банерів в статті). Реєстрація дуже проста, вводите поштову скриньку, вибираєте «я продавець», вводите нік і пароль і активуєте свій аккаунт, перейшовши за посиланням у отриманому на пошту листі.

Далі необхідно створити кворк (проект, пропозиція для замовників) при цьому детально описуємо назву, вибираємо рубрику, вводимо повний опис того, що Ви зробите і за який період часу. Також бажано прикріпити приклади вже виконаних робіт з Вашого портфоліо для збільшення ймовірності відгуків потенційних замовників. І все! Тепер залишається тільки дочекатися замовлення, правильно його виконати і отримати за це свої кошти (400 рублів з вирахуванням комісії системи).

Уважно вивчіть всі рубрики і завдання інших виконавців в kwork.ru, щоб знати, що більше замовляють і зробити для себе добірку завдань, які Ви можете швидко і якісно виконувати.

Після виконання кожного завдання, замовник виставляє виконавцю рейтинг і пише відгук, завдяки чому у виконавця підвищується особистий рейтинг і довіру до нього від інших замовників. Враховуйте цей факт при роботі в kwork.

Тепер Ви знаєте як швидко заробити 500 рублів і більше без вкладень в інтернеті і можете постійно заробляти на кворках, тому проходь реєстрацію на сайті і зароби 500 рублів прямо зараз на своїх знаннях і навичках! До речі, в кінці статті розглянемо, як заробляти в kwork.ru ще більше.

Kwork.ru для замовника - великий вибір виконавців і завдань всього за 500 рублів з гарантією повернення грошей

Для багатьох замовників пошук виконавців на різні невеликі завдання через фріланс біржі перетворюється на справжню муку, тому сервіс Кворк.ру стане для них справжньою знахідкою. Процес пошуку виконавця на своє завдання дуже простий, при цьому не потрібно довго сидіти і порівнювати ціни і відгуки про виконавців, в проекті єдина ціна за всі послуги - 500 рублів!

Для пошуку виконавця необхідно швидко пройти реєстрацію на сайті, через пошук знайти виконавця, дати йому завдання і все! Все дуже швидко і просто, при цьому сам сайт kwork.ru виступає гарантом чесної угоди і, якщо виконавець не виконає завдання, або зробить його неправильно, Ви нічого не втратите, гроші залишаться на Вашому рахунку.

Для пошуку і замовлення завдань на офіційному сайті Kwork є такі категорії:

 1. SEO і трафік (Аудити та консультації, внутрішня оптимізація, семантичне ядро, посилання, трафік)
 2. Аудіо та відео (Анімація і мальовані ролики, аудіозапис і озвучка, відео та аудіо реклама, заставки (Intro), монтаж і обробка відео, музика і пісні, редагування аудіо, слайд-шоу)
 3. Бізнес (адміністрування спільнот, бухгалтерія і податки, менеджмент проектів, наповнення контентом, найманого і брендинг, навчання і консалтинг, персональний помічник, презентації та інфографіка, юридичні консультації)
 4. Дизайн (банери і іконки, веб-дизайн, візитки, графічний дизайн, дизайн груп в соцмережах, ілюстрації і малюнки, листівки і брошури, логотипи, обробка зображень, отрисовка в векторі, флеш і 3D-графіка, фотографія, фотомонтаж)
 5. Цікаве і незвичайне (оригінальне і незвичайне, привітання)
 6. Маркетинг і реклама (E-mail маркетинг, комплексне просування, контекстна реклама, просування в соціальних мережах, реклама і PR, статистика і аналітика)
 7. Розробка і IT (адміністрування та налаштування, бази, верстка і фронтенд, домени і хостинги, доробка сайтів, мобільні додатки, програми для ПК, розробка ігор, сайт під ключ, скрипти)
 8. Тексти та переклади (бізнес-тексти, набір тексту, переклади, редагування та коректура, статті, вірші, оповідання, казки, сценарії)
 9. Хобі та інтереси (здоров'я і фітнес, інжиніринг, меблі та дизайн інтер'єру, відносини і психологія, подорожі і туризм, репетитори, рецепти, стиль і краса, страхування)

Партнерська програма від Kwork - хороший пасивний дохід для всіх

Для виконавців-фрілансерів і замовників є можливість додатково заробляти в Кворк.ру, просто запрошуючи своїх друзів і знайомих, і інших всіляких виконавців, і замовників.

Для цього в особистому кабінеті скопіюйте свою унікальну партнерську посилання і розішліть своїм друзям, а також розміщуйте її на форумах, на своїх сайтах.

З замовлень і виконаних завдань в кворке запрошеними Вами людьми Ви будете отримувати свій відсоток.

На закінчення хочеться відзначити, що kwork.ru - це зручне і практичне рішення для тих, хто шукає, як заробити 500 рублів в інтернеті без вкладень і де замовити послугу за 500 рублів в інтернеті. Сервіс швидко розвивається і кожен знайде на ньому для себе все необхідне.

Сервіс швидко розвивається і кожен знайде на ньому для себе все необхідне


Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: