Претензія за договором будівельного підряду

На жаль, досить рідко терміни ремонту і будівництва дотримуються в повному обсязі

На жаль, досить рідко терміни ремонту і будівництва дотримуються в повному обсязі. Про якість проведених робіт і говорити не доводиться, адже сьогодні кількість спеціалізованих фірм зростає, а визначити, кому ж можна довірити об'єкт, часом дуже важко. Зрозумілим є одне: якщо підрядник затягує терміни, хоча на це немає ніяких об'єктивних причин, а також в тому випадку, якщо результат роботи вас категорично не влаштовує, важливо заявити про це якомога швидше. Багато замовників вважають за краще не вплутуватися в конфлікт і не починати судових розглядів. Однак йти відразу в суд зовсім не обов'язково - при суперечках з компанією вирішити питання вам допоможе претензія за договором будівельного підряду в Москві виконання робіт.

Відразу пояснимо, що не у всіх випадках свої інтереси ви можете захистити за допомогою претензії. Якщо в прагненні заощадити ви довіряєте проведення робіт «дикої» бригаді, що не уклавши з нею ніякого письмового угоди, то в цьому випадку претензія за договором будівельного підряду в Москві нічим вам навряд чи допоможе, адже в процесі такого співробітництва між замовником і підрядником діє негласний принцип «Людина людині вовк». Ваші відносини будуть неофіційними, а це означає, що ви як замовник втрачаєте право апелювати до правових методів розв'язання конфліктної ситуації в рамках договору. В цьому випадку доведеться доводити факт існування договірних відносин по підряду.

Звичайно, навіть з офіційної будівельною фірмою можуть виникнути будівельні суперечки і розбіжності. Однак якщо між сторонами укладено легальний договір, то претензія за термінами в Москві або якості робіт дозволить вирішити проблеми до суду, якщо, звичайно на це погодиться підрядник. А підрядники часто саме на цьому етапі краще вирішити всі питання з замовником, адже їм не тільки дорога власна репутація - втрачати кошти, що сплачуються як компенсація, теж не хочеться.

Взагалі ж, поважаюча себе фірма надає гарантії на всі проведені роботи. Цілком можливо, що в цьому випадку претензія за будівельним підряду або якості вам зовсім не знадобиться. Але якщо у вас виникає необхідність в досудовому врегулюванні спору, ви завжди можете звернутися за допомогою і підтримкою до фахівців нашої компанії! Адвокати Колегії «ЮрПрофі» знають, як скласти претензію, щоб вона максимально точно відображала всі обставини вашої правоти. З нашою допомогою ви витратите набагато менше часу і сил на підготовку і оформлення цього документа. Не сумнівайтеся, претензія за будівельним підряду в Москві дійсно допоможе вам виграти суперечку з недобросовісною компанією! Ми докладемо до цього всіх зусиль!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: