wscript.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з wscript.exe
  2. Інформація про фото wscript.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з wscript
  5. wscript сканер

Справжній файл wscript.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Microsoft Windows, розробленого Microsoft.

WScript - це абревіатура від W indows Script

Wscript.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є wscript.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з wscript.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму Microsoft Windows Based Script Host. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи wscript.exe.

Інформація про фото wscript.exe

процес Microsoft ® Windows Based Script Host належить програмі Microsoft Windows Script Host від Microsoft (Www.microsoft.com).

Опис: wscript.exe часто викликає проблеми і необхідний для Windows. Wscript.exe знаходиться в папці C: \ Windows \ System32 або іноді в підпапках C: \ Windows. Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 141,824 байт (40% всіх випадків), 148,992 байт і ще 7 варіанти . Опис: wscript
Це заслуговує на довіру файл від Microsoft. У процесу немає видимого вікна. Тому технічний рейтинг надійності 14% небезпеки.
Якщо ви хочете повністю видалити програму, перейдіть в Панель управління ⇒ Програми ⇒ 1Ñ: Ïðåäïðèÿòèå.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з wscript.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як wscript.exe, особливо, якщо вони розташовані не в каталозі C: \ Windows \ System32. Таким чином, ви повинні перевірити файл wscript.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

У мене стоїть Eset smart security 4, він при підключенні в USB чогось (флешки, зовнішнього HDD, телефону) видає вікно типу в пристрої виявлений файл autorun.inf, створений додатком wscript.exe.Eset цей autorun.inf визначає як черв'як. виходить, він не має рації?
Максим У мене це неодмінно вірус. Запитує з'єднання з інтернетом, і працює з Jocker.
Користувач Це програма для запуску скриптів .wsf, які можуть бути і потрібними, а можуть бути і вірусами. Сама по собі програма безпечна, все залежить від скрипта
Анонім у мене при включенні комп'ютера починає працювати і ця програма і навантажує процесор майже на 80%! Але її можна вимикати в диспечер задачь! диспечер задачь \ швидкодія \ монітор ресурсів \ ЦП!
Все залежить від скрипта, -_-, це може бути і вірусом або тупо "приколом" ось цей скрипт кожен раз в 10 сек.откривает DVD привід компа, Wscript.sleep (60000) do Wscript.sleep (10000) CreateObject ( "WMPlayer .OCX.7 "). cdromCollection.item (0) .Eject loop
Єгор Коли комп'ютер завантажується, запускається цей процес, який забирає собі 50% ЦП і через 5 хвилин синій екран - помилка Windows. Якщо при завантаженні цей процес завершити, все працює нормально. Як з ним боротися, не знаю
Олена Дуже важливий для .vbs (!!!)
Про100 гість Після очищення від пакета вірусно рекламного софта через 2-3 дня в автозавантаженні виявляю наступний рядок Елемент: CCAVInsfller Команда: wscript.exe "C: \ Documents and Setting \ ....... \ Temp \ CCAVInstaller.vbs Посилається на неіснуючий файл, ніж та викликає помилку. Висновки wscript.exe в даному випадку використовується або залишками вірусно рекламного софта або антивірусом, що використовувалися при видаленні першого. Так як цьому рядку в автозавантаженні робити нічого то рядок однозначно підлягає видаленню.
Іван. У мене він запускається з системою і створює два рекламних ярлика, ще виконуваний файл в аппдате і можливо щось ще. Сам файл безпечний і необхідний для запуску скриптів .wsf. Шукав скрипти .wsf, сканував всім чим можна, все що можна. Все що знаходиться, пізніше знову відновлюється чимось. Але проблему вирішити не зміг.
SKyRo

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото wscript.exe: - на основі 11 голосів з 9 відгуками.

60 користувачів запитували про цей файл. 2 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). 2 користувачів дали, як безпечний. Один користувач оцінив, як вважається за необхідне. 3 користувачів дали, як нейтрально. 3 користувачів дали, як здається небезпечним. 2 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з wscript

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з wscript. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу wscript.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

wscript сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Виходить, він не має рації?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: