Фото для вишивки

Підібрати фото і зробити схему вишивки вельми цікаво, але не зовсім просто. Тут необхідно керуватися декількома, досить різними, міркуваннями. В першу чергу, звичайно, фото повинно бути цікаво саме Вам. Це може бути сімейне, дружнє, романтичне і т.д. фото. На цьому питанні тут зупинятися не будемо. Розглянемо чисто технічні аспекти.

I) Зараз дозвіл простих аматорських фото досить велике з причин технічних характеристик фото-відео техніки. Мабуть, мінімальним дозволом знімка є величина 1024 x 768 пікселів. А розмір сітки вишивки в хрестики або намистинках істотно нижче, зазвичай близько 300 x 200 хрестиків або намистин - інакше буде досить важко вишивати. При такому зменшенні дозволу зображення фото розмивається і стає менш точним, особливо сильно це проявляється на зображеннях осіб. Тому вихідне фото повинно добре підходити для масштабування. Для фотографій "портретної" орієнтації підійде часткова вишивка. Але, як правило, відразу в лоб зрозуміти, наскільки добре фото підійде для створення схеми вишивки, досить важко. Найпростіше взяти якусь програму створення схем вишивки, зробити в ній схему за своїм фото, навіть в попередньому, чорновому варіанті, і візуально оцінити результат. Після цього можна приступити до самостійної детального опрацювання схеми вишивки або віддати цю роботу професіоналу.

II) Число різних кольорів на аматорському фото зазвичай тисячі різних відтінків. Число ж різних кольорів в вишивки хрестиком або бісером істотно нижче, зазвичай не більше 40-60 квітів палітри муліне або бісеру. Це обмеження знову таки диктується міркуваннями прийнятною трудомісткості процесу вишивки. Можна звичайно відразу зменшити число різних кольорів фотографії до 40-60 перед її введенням в програму створення схем і для цього є маса відмінних графічних програм, таких, як Фотошоп. Але зазвичай цей очевидний крок призводить до поганих результатів. По-перше, не ясно, до якої конкретно величини необхідно зменшувати кількість квітів. Тут було б добре мати можливість плавно зменшувати число квітів і одночасно візуально порівнювати одержуваний і попередній варіанти схем. Але такої можливості в графічній, що не спеціалізованої для вишивки програмі, навіть такої гарної, як Фотошоп, просто немає. Адже Фотошоп працює в повному колірному просторі, а потрібно колірне простір конкретної палітри вишивки, наприклад, DMC. Справді, наприклад, за допомогою Фотошопа була відкоригована колірна гамма фотографії, і в деяких її місцях встановився колір з RGB кодом (250, 50, 92), як переважаючий відтінок червоного кольору у відповідному колірному сегменті. Але в використовуваної палітрі муліне DMC може не виявитися кольору з точно таким RGB кодом. У вишивці програмою буде використаний найбільш близький колір з іншим RGB кодом, наприклад, (230, 40, 80), і так для багатьох квітів. Тобто обраний нами "вдале" колірне перетворення Фотошопа буде майже напевно спотворено. Причому побачимо ми це тільки після завантаження відкоригованої фотографії в нашу програму і створення схеми вишивки. Отримавши невдале з художньої точки зору колірне перетворення палітри вихідного фото, ми будемо вимушено заново його коригувати в Фотошопі, потім знову завантажувати його в програму для створення схеми і аналізувати отриманий результат. Таких ітерацій доведеться зробити, швидше за все, дуже багато і, цілком можливо, зупинитися на підлозі шляху, не досягнувши потрібного результату. А програма створення схем вишивки відразу працює в колірному просторі обраної нами палітри (муліне DMC), відразу показуючи одержуваний кінцевий результат. Тому для адекватного обмеження числа використовуваних кольорів отримуємо той же шлях - необхідно вибрати якусь програму створення схем вишивки, створити схему за своїм фото і візуально оцінити результат.

III) У результаті неминучих зменшень дозволу вихідного фото і числа використовуваних кольорів, в схемі вишивки утворюється багато одиночних ізольованих стібків, які необхідно видаляти. Інакше схема вишивки виглядає неакуратно, недоладно. Тому програма створення схем по фото повинна вміти видаляти поодинокі ізольовані хрестики або намистинки і обов'язково слід скористатися цією можливістю.

Яку ж програму вибрати для створення схеми вишивки? Програма «Бісер і муліне з MyJane» відмінно підійде для цих цілей і ось чому. Розглянемо всі три вищевказаних аспекту створення схеми по фото.

1) При первинному створенні схеми вишивки (первинний прогін) програма не закриває вікно введення параметрів схеми. Тому дуже легко вводити нові параметри схеми (її розміри) і підбирати прийнятний для нас варіант схеми - і з точки зору точності або схожості схеми на фото, а з іншого боку з урахуванням розміру одержуваної схеми вишивки і трудомісткості майбутньої вишивки. Для порівняння зазначимо, що більшість інших аналогічних програм перед створенням схеми закривають вікно введення її параметрів. Тому для створення іншого варіанта схеми, що відрізняється лише одним розміром сітки вишивки, доводиться заново вводити всі параметри схеми, включаючи завантаження фото, вибір палітри і т.д. При цьому, швидше за все, для перегляду схеми потрібно буде пересунути вікно введення параметрів, але це набагато простіше і швидше, ніж потім заново вводити всі параметри схеми:


2) Програма дозволяє змінити (зменшити або збільшити) кількість використаних кольорів палітри. При цьому можна візуально порівнювати початковий і одержуваний варіанти схеми вишивки.
При необхідності можна заборонити використання конкретних кольорів палітри. Крім того, можна дозволяти або забороняти використовувані в схемі кольору не тільки по їх кодами, але і по атрибутам, таким як відблиск або артикул.

Крім того, можна дозволяти або забороняти використовувані в схемі кольору не тільки по їх кодами, але і по атрибутам, таким як відблиск або артикул

3) Програма дозволяє видаляти окремі ізольовані намистинки і хрестики. Попередньо можна подивитися їх розташування по квітам. Видаляти можна як в автоматичному режимі, так і в режимі ручного вибору варіантів заміни кольору.


На закінчення відзначимо, що у програми є і ознайомча версія, доступна для вільного скачування за посиланням. Звичайно, ця версія не дозволить повноцінно вивести готову схему на друк. Але вона цілком підійде для швидкого створення попереднього варіанту схеми вишивки по фотографії. Після вдалого створення схеми по фотографії можна прийняти рішення про покупку програми або про передачу замовлення на створення схеми в професійну компанію.

Для отримання додаткової інформації напишіть авто ру програми по електронній поштою або зателефонуйте + 7-905-745-26-07.

Обговорити програму можна на Фейсбуці - задавайте питання, обговорюйте можливості і висловлюйтеся по її подальшому розвитку.

Повернутись до початку

Яку ж програму вибрати для створення схеми вишивки?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: