Цитати Рокфеллера: ТОП-11 афоризмів і висловлювань про гроші і бізнесі

 1. замість вступу
 2. Про гроші і бізнес
 3. Про якості характеру
 4. про спілкування
 5. Дев'ять якостей, завдяки яким розбагатів Рокфеллер

Вітаю! Ви вірите в енергетику грошей? У те, що «програму на багатство» потрібно спочатку створити в голові, і тільки потім шукати роботу або відкривати бізнес?

Особисто я в цьому плані відношу себе до «лояльним скептикам». Не вірю в чарівну паличку формату «намалюй в розумі картинки заможного життя - і прокинешся мільйонером». 🙂

Але вірю в те, що правильні думки дійсно допомагають багато чого досягти. Цікавий факт: будь-який «грошовий» тренінг збільшує розмір доходу на 10-50% протягом півроку. Адже психологи вважають, що до результату приводить ланцюжок з трьох ланок: думка - емоція - дія. Саме в такій послідовності!

Як не крути, але без позитивного настрою не обійтися. Тим більше, в умовах кризи! Налаштовуватися можна не тільки за допомогою. Найпростіший спосіб задати своїм думкам «багате» напрямок - вивчати досвід і рекомендації успішних людей.

Отже, цитати Рокфеллера, мудрі думки і якості характеру самого відомого мільярдера в світі.

замість вступу

Думаю, ніхто не буде сперечатися з тим, що Джон Рокфеллер - «ікона» багатства. І хоча жив в минулому столітті, його думки про життя, гроші і роботу актуальні і зараз.

Наведу парочку його цитат. Деякі з них Ви напевно не раз чули.

Деякі з них Ви напевно не раз чули

Про гроші і бізнес

«Я краще буду отримувати 1% від зусиль ста чоловік, ніж 100% від власної роботи».

«Не треба боятися великих витрат. Набагато небезпечніше маленькі доходи ».

«Шлях до багатства лежить тільки через пасивний дохід. Це коли надходження грошей не залежить від твоїх зусиль безпосередньо ».

«Хто працює цілий день, тому ніколи заробляти гроші».

Про якості характеру

«Найважливіше якість для будь-якого виду успіху - наполегливість. Вона допоможе подолати навіть закони природи ».

«Успішна людина іноді змушений плисти проти течії».

«Добробут кожного залежить тільки від його рішень».

«Будь-яку катастрофу можна перетворити в можливість».

про спілкування

«Без рад дружини я б так і залишився жебраком».

«Дружба через бізнес краще, ніж бізнес через дружбу».

«Нетовариські люди практично ніколи не стають багатими».

Дев'ять якостей, завдяки яким розбагатів Рокфеллер

Список якостей я не брав «зі стелі» - їх вказав Джон Рокфеллер в своїй автобіографії. До слова, деякі риси характеру мене здивували.

 1. Цілеспрямованість і працьовитість. Очевидно, правда? Я вивчив сотні біографій успішних людей. І не зустрічав жодного, хто валявся б у ліжку до обіду. Або працював всього по кілька годин на день. Ледачих мільйонерів не існує в природі!
 2. Готовність прислухатися до рекомендацій розумних людей
 3. звичка фіксувати і аналізувати причини невдач і успіхів. Всі підсумки своєї «комерції» Рокфеллер з дитинства записував в блокнот
 4. Доброта і любов до людей. Завдяки своїм філантропічні проектам мільярдер користувався великою повагою навіть у конкурентів. Що, в свою чергу, допомогло йому заробити ще більше. Нагадаю, що Рокфеллер жертвував величезні суми на медичні дослідження, освіту і церква
 5. ЗСЖ. До кінця життя Джон залишався справжнім аскетом і пропагував повна відмова від куріння і алкоголю
 6. Сімейні цінності. Зі своєю дружиною Рокфеллер прожив зі студентських років і до кінця життя, виховавши сина-спадкоємця і чотирьох дочок
 7. Скромність. На відміну від інших Рокфеллер ніколи не виставляв напоказ власне багатство
 8. Цікавість і здоровий азарт. Під азартом я маю на увазі не готовність в будь-який момент спустити дві зарплати в онлайн-казино або вкласти їх в. Мова про те, щоб не боятися пробувати щось нове, постійно експериментувати і шукати альтернативні джерела доходу. Мене вразило, що свої перші гроші майбутній мільярдер заробив в 7 років: копав сусідам картоплю і вирощував індичок на продаж
 9. Уміння опинятися в потрібний час в потрібному місці

Мене вразило, що свої перші гроші майбутній мільярдер заробив в 7 років: копав сусідам картоплю і вирощував індичок на продаж  Уміння опинятися в потрібний час в потрібному місці

Всі знають, що більшу частину майна Рокфеллер заробив на нафті. Причому, в той момент, коли ще ніхто не уявляв перспектив «чорного золота». Про нафту говорили, що це - смердюча бруд, мода на яку швидко пройде.

Я впевнений, що навик «тримати ніс за вітром» сьогодні набагато важливіше, ніж сто років тому! Ви помітили, скільки нового з'явилося за останні 10-20 років? , YouTube, Інфобізнес в Інтернеті, копірайтинг, соціальні мережі, коучинг, духовні практики,,, навчальні сайти на англійській та сотні інших ніш, в яких люди заробляють хороші гроші. Причому, найбільше заробляють ті, хто першими оцінив перспективи!

Упевнений, що на початку XXI століття стати багатим набагато простіше, ніж в кінці XIX ... А які цитати успішних людей мотивують на успіх Вас? Підписуйтесь на оновлення та діліться посиланнями на свіжі пости з друзями в соціальних мережах!

Ви вірите в енергетику грошей?
У те, що «програму на багатство» потрібно спочатку створити в голові, і тільки потім шукати роботу або відкривати бізнес?
Очевидно, правда?
Ви помітили, скільки нового з'явилося за останні 10-20 років?
А які цитати успішних людей мотивують на успіх Вас?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: