Ніжні, приємні, красиві слова коханому чоловікові. У прозі.

Які слова люблять чоловіки Які слова люблять чоловіки? Ласкаві, теплі слова подяки коханому чоловікові. Проза.

Г ОВОР красиві слова чоловікам! Адже вам, дорогі жінки, подобається, коли чоловіки їх вам кажуть день у день. Чоловіки - сильна стать, але у них у всіх є серця, спраглі краси слів, і є душі, які «літають» від щастя, якщо ви говорите красиво.

Що за безглузда «стереотіпічность» на рахунок того, що чоловіки здатні любити тільки їжу, секс, спорт і жінок? Вони - не настільки примітивні, як вам здається. Прислухайтеся і придивіться, до свого улюбленого, уважніше. Можливо, ви зможете побачити таке, що просто вб'є вас наповал. І ви закохаєтесь, в свого чоловіка, заново.

Ніжні, приємні, красиві слова коханому чоловікові. У прозі.

До акі слова люблять чоловіки:

 1. Улюблений.
 2. Ласкавий.
 3. Ніжний.
 4. Сексуальний.
 5. Кращий.
 6. Єдиний.
 7. Бажаний.
 8. Янголятко.
 9. Кошеня.
 10. Сонечко.
 11. Рідний.
 12. Дорогий.
 13. Ненаглядний.
 14. Чудовий.
 15. Неповторний.

Якщо ці слова «вплітати» в красиві фрази і словосполучення, чоловік вашої мрії буде в захваті. Спробуємо зайнятися «словосплетеніем».

Які слова люблять чоловіки? - Ніжні, приємні, ласкаві, теплі, красиві слова коханому чоловікові. У прозі.

Н ежность і прекрасно захована в наступних рядках:

 1. Мій кошеня, мені дуже самотньо без тебе. Я хочу завжди-завжди бути поряд з тобою. Я мрію, щоб ми муркотіли, один одному, слова про любов, і ніколи не втомлювалися цього робити.
 2. Знаєш, за що я люблю ранок? За те, що саме вранці ти будиш мене своїм поцілунком. Знаєш, за що я люблю день? За те, що в цей час доби я, з нетерпінням, чекаю тебе з роботи і отримую від тебе море «смсочек». За що я люблю вечір? За довгі і відверті бесіди з тобою. А ніч я люблю, тому що ми з тобою плаваємо по хвилях романтики і пристрасті ....
 3. Для мене ти тепліше сонечка, ніжніше хмар, ароматні квітів. Я - найщасливіша жінка на світі, тому що моє щастя - це ти.
 4. Я напишу на піску, на асфальті, на стінках про те, який ти чудовий і хороший. Якщо цей напис буде змита дощем - я попрошу в нього, щоб він, веселкою, написав все заново. Хочу, щоб ти пам'ятав, знав і вірив: моя любов до тебе - вічна.
 5. Ти - моя мрія, яка збулася, завдяки нашій зустрічі. Я рада, що ми разом, мій бажаний. Давай завжди будемо разом, і в радості, і в нещастях. Ми один одному потрібні.
 6. Янголятко мій любий! Ти подарував мені свої крила, ти подарував мені своє серце. Це - безцінні подарунки. Що ти хочеш натомість? Бери все .... Бери всю мене ....
 7. Твоя сексуальність запалює моє тіло вогниками бажань і пристрасті. Вимкни, його, будь ласка, обіймами, поцілунками і дотиками. Дуже чекаю всього, що пов'язано з тобою.
 8. За твою любов, мій ласкавий герой, я готова померти. Але я буду жити, щоб насолоджуватися твоїми почуттями. Забирай мої. Давай поміняємося. Змінюватися почуттями - приємне заняття.
 9. Ти - рідніше всіх. Рідніше навіть матусі, хоч я її дуже люблю. Ти для мене - найдорожчий чоловічок на всій планеті. Величезне тобі спасибі за те, що ти є саме зі мною.
 10. Ти такий чудовий…. За що мені випала така радість, як ти? Чим я це заслужила? Напевно, тим, що шалено люблю тебе. Нехай моє безумство любові буде і залишиться твоїм амулетом і оберегом.
 11. Я пам'ятаю всі подарунки, які мені подарували за все життя. Твої подарунки - найкращі, бо і ти - найкращий. Кожен твій подаруночок - маленька «приємність» душі, яку, як зіницю ока, охороняє спогад.
 12. Я, ні за що на світі, не буду тебе обманювати. Ти гідний тільки найчистішою правди. Якщо навіть, правда, буде гірчити, за смаком - я все одно віддам її тобі, так як ти заслуговуєш правдивості. А її гіркуватість, я буду, кожен день, робити солодше, за допомогою поцілунків.

Які ще слова люблять чоловіки? Чоловіки - романтики. Але, для них, будуть дуже приємними слова, в яких відображені їхні пристрасті, або фігурують захоплення. Їм приємно слухати щось про спорт, про рибалку, про атрибути «штучної», але сексуальної красі. Як це відбивається в словесній формі?

Ласкаві, теплі, красиві, ніжні і приємні слова «подяки» коханому чоловікові.

З араз покажу приклади:

 1. Я пам'ятаю, що сьогодні починається довгоочікуваний твій Чемпіонат Світу з футболу. Обіцяю, що не буду тобі заважати насолоджуватися переглядом твого улюбленого виду спорту. З такої нагоди, який, для тебе, дуже важливий, я куплю тобі пиво з чіпсами, і не буду злитися, коли ти будеш шуміти вувузеллой і голосно аплодувати.
 2. Завтра, на вечерю, я зроблю тобі ті страви, які ти так любиш. Так що, складай списочок того, що ти хочеш з'їсти. Може його складати не в алфавітному порядку, а «в різнобій». Обіцяю все приготувати так, ніби вечерю - самий найважливіший свято в році.
 3. Знаєш, що я куплю тобі? Нову вудку! Просто так. Мені дуже хочеться зробити тобі приємне. Я навіть магазинчик пригледіла, в якому я обов'язково знайду те, від чого ти будеш ще щасливішим.
 4. Якщо я, коли-небудь, зможу виграти хоча б один мільйон доларів, я б збільшила груди. Знаю: шкідливо. Але я, так само, в курсі, який розмір жіночих грудей тобі подобається. Я хочу втілювати в реальність все те, до чого ти відчуваєш симпатію.

З тільки її красивих і ніжних слів, від яких, чоловік, буде любити свою улюблену ще сильніше. Ви хочете, щоб любов і все трепетні почуття стали ще сильніше - говорите приємні, ласкаві і ніжні слова.

Якщо хочете сказати що-небудь оригінальне - попередньо запишіть, свою «фантазію», на аркуш паперу. Ну, і вивчіть напам'ять то, що написали, якщо не запам'ятали.

М ужчіна - людина, гідний приємних речей. І не потрібно думати, що він зобов'язаний тільки говорити приємне. Дайте можливість, своєму коханому, отримати задоволення від слів, які ви, звичайно ж, скажете від щирого серця і з усією душею.

З лову: «я тебе люблю» - чарівні. Але їх можна урізноманітнити, «розбавити» іншими, щоб було «веселіше».

Які ще красиві, ніжні, теплі, ласкаві слова люблять чоловіки? Проза.

У від фрази, в яких - вся повнота потрібних слів, які завжди знайдуться самі:

 1. Доброго ранку коханий! Як тобі спалося, моє сонечко? Я думала про тебе навіть уві сні ....
 2. Як твої успіхи на роботі? Милий, я дуже хочу, щоб кожен твій успіх збільшився в тисячу разів, і розмножувався з кожним днем.
 3. Я витратила всі гроші, які ти мені дав на нові наряди. Але я обіцяю, що, за кожну витрачену «копієчку», ти отримаєш пристрасний і незабутній поцілунок.

Далі буде:

Красиві слова любові коханому чоловікові.

Які слова люблять чоловіки?
Що за безглузда «стереотіпічность» на рахунок того, що чоловіки здатні любити тільки їжу, секс, спорт і жінок?
Які слова люблять чоловіки?
Знаєш, за що я люблю ранок?
Знаєш, за що я люблю день?
За що я люблю вечір?
Що ти хочеш натомість?
За що мені випала така радість, як ти?
Чим я це заслужила?
Які ще слова люблять чоловіки?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: