Як відремонтувати витяжку на кухні своїми руками

 1. Через що кухонна витяжка може «віддати Богові душу»
 2. Як відремонтувати зламану витяжку на кухні, виходячи з конкретних проявів несправності
 3. Не включається підсвічування
 4. Слабка тяга, створювана витяжкою
 5. Витяжка не реагує на натискання будь-яких кнопок
 6. шум вентилятора
 7. Неможливо перемкнути швидкість

Витяжка - невід'ємний елемент практично будь-який кухні. Як і будь-який домашній агрегат, цей пристрій колись може зламатися, що зовсім не повинно лякати вас. Звичайно, цілком можна відшукати майстра, який за помірну плату поверне витяжку до життя, проте ви цілком можете і самі спробувати зробити це. Як відремонтувати витяжку, як зробити це своїми руками - саме цим питанням ми і маємо намір присвятити нашу сьогоднішню статтю.

Зміст статті

Перш ніж розповідати, як відремонтувати зламану витяжку, розповімо про основні причини, які можуть викликати її поломку.
Через що кухонна витяжка може «віддати Богові душу»

Звичайно, «віддати Богові душу» сказано надто голосно. Найчастіше все-таки трапляється так, що витяжка гуде, вдаючи, що працює, але при цьому явно не справляється зі стоїть перед нею завданням. Причини, що викликають повну зупинку пристрою або просто лише перетворюють її в механічного інваліда, можуть полягати в наступному:

 • неправильний підхід до експлуатації витяжної системи. Це має на увазі дотримання відразу декількох вимог:
  • по-перше, сітчастий фільтр слід піддавати чищенню щомісяця;
  • по-друге, вугільний фільтр необхідно міняти двічі на рік;
  • по-третє, запускати вентилятор витяжки можна, якщо на працюючій плиті ніщо не стоїть, оскільки гаряче повітря здатний пошкодити працюють вузли;
  • по-четверте, витяжку найкраще включати до початку готування;
 • обрив контактів, обумовлений вібрацією механізму, що характерно, правда, лише для приладів, виготовлених в Китаї;
 • неправильна установка, яка виявилася згубною для пристрою.

На жаль, ламаються не тільки витяжки. Якщо біда трапилася з вашої дрилем, прочитайте ось цю статтю , І ви дізнаєтеся, як повернути її до життя.Як відремонтувати зламану витяжку на кухні, виходячи з конкретних проявів несправності

Отже, тепер ми маємо намір по черзі перераховувати можливі несправності і розповідати, як можна відремонтувати зламану витяжку власними руками.Не включається підсвічування

Для багатьох витяжка грає роль досить економічного освітлювального приладу.

Якщо підсвічування витяжки не включається, по черзі виконайте наступні операції:

 1. Перевірте, чи не перегоріла лампочка і при необхідності замініть її.
 2. Переконайтеся в працездатності всього агрегату, включивши його вентилятор.
 3. Індикаторною викруткою перевірте, чи є напруга в електромережі розетки. Якщо напруга в ній є, переконайтеся, чи не пошкоджена електричного шнура і в справності УЗО. Використовуючи такий метод винятків, ви напевно зможете виявити і усунути причину виниклої біди.

Слабка тяга, створювана витяжкою

Ця несправність є другою за частотою виникнення. З нею справа йде набагато простіше. Помітивши погану тягу, вам достатньо лише перевірити, чи не забруднені жироуловлювачі. Забиті фільтри найчастіше є причиною поганої тяги.

У разі необхідності фільтри можна очистити. Виконати ж цю операцію досить просто, і ви можете переконатися в цьому, переглянувши додається нижче відеоінструкцію.

Іншою причиною недостатньої тяги витяжки може бути погана робота вентиляційних каналів, де тягу можна перевірити, скориставшись запальничкою.

Якщо полум'я запальнички не відхиляється, то вам доведеться зайнятися установкою примусової вентиляції.

Про примусової вентиляції ми вже розповідали в спеціальній статті на прикладі каркасного будинку.

Витяжка не реагує на натискання будь-яких кнопок

Дана ситуація є більш складною, ніж раніше описані. Як же бути, щоб відремонтувати таку необхідну на кухні витяжку? Для початку потрібно перевірити цілісність шнура і працездатність УЗО. Якщо ця перевірка не дозволила виявити ніяких несправностей, варто озброїтися тестером і зробити прозвонку електричних ланцюгів.

Крім того, переглянувши схему витяжки, треба відшукати місце розташування запобіжника і при необхідності замінити його. Якщо запобіжник справний, потрібно перевірити працездатність конденсатора, стан якого іноді стає причиною несправності витяжки.

шум вентилятора

Шум, вироблений витяжкою під час роботи, може бути обумовлений поганою якістю її складання. Якщо ж ваш агрегат належить до гідної довіри марці, то мова може йти про якість його кріплення на стіні, оскільки навіть невеликий зазор може стати причиною виникнення неприємного шуму. Щоб усунути таку проблему, затягніть кріплення з великим зусиллям.

Неможливо перемкнути швидкість

Якщо швидкості в витяжці не перемикайтеся, то проблему необхідно шукати в кнопках блоку управління. Для цього плату необхідно піддати візуальним оглядом, щоб виявити на ній підгорів контакт і зачистити його.

Крім того, причина може полягати в пошкодженні пускового конденсатора. Якщо причина криється саме в ньому, то цей елемент слід замінити.

Отже, ми розповіли вам, як відремонтувати витяжку на своїй кухні. Як ви бачите, ваші початкові сумніви у власних можливостях були абсолютно марними. Виконати ремонт витяжки своїми руками під силу будь-якій людині, навіть не має ніякої спеціальної підготовки.


Я вкладаю в написані мною матеріали всю свою душу і всі свої знання в надії, що це буде корисно відвідувачам нашого сайту. Буду дуже вдячний всім, хто вирішить написати свою думку про мою роботу, свої зауваження і пропозиції у формі для коментарів, наявної після кожної з опублікованих мною статей.

Як же бути, щоб відремонтувати таку необхідну на кухні витяжку?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: