Знайти чоловіка можна тільки помінявши своє життя

У пошуку чоловіка потрібно починати з себе.

Фото: pixabay

Багато жінок і дівчат потрапляють в "пастку" стандартної схеми "дім-робота-дім". Психологи називають цю пастку "колесом" і констатують, що саме вона заважає більшості дівчат влаштувати своє сімейне щастя. Ще однією перешкодою є мама, вірніше спільне з нею проживання. У зв'язку з цим психологи дали п'ять порад, як знайти чоловіка.

Порада перша - оформити розлучення з мамою. Експерти запевняють, що в спілкуванні з матір'ю немає нічого поганого, але якщо жінка хоче знайти свій будинок, краще з цим близькою людиною розлучитися. Природно, можна ходити в гості, іноді ночувати, але краще жити своїм будинком, куди можна привести вподобаного чоловіка і провести час без строгого батьківського нагляду. Критичним вважається вік, коли під маминим крилом залишається дівчина років 35. Є ризик, що вона так батьківське гніздо і не покине.

Порада друга - жити собі в радість! Потрібно жити так, щоб було комфортно самій шукачка відносин, а не всім навколо. Не варто бігти під вінець, як тільки мама сказала: "Вік уже, скоро народжувати не зможеш!". Тоді-то цілком впевнена в собі жінка кидається на пошуки кого-небудь, аби швидше вийти заміж і народити сина-двієчника і хулігана на радість бабусям і дідусям і на муки самій собі. До пошуку партнера потрібно підходити відповідально і вибирати того, хто дійсно змушує битися серце швидше.

Порада третя - не май сто рублів, а май сто друзів. Останнім часом дівчата, бажаючи підкреслити свою значимість і інтелект, заявляють, що подруг у них мало, так як по клубам вони не ходять і в соцмережах не «зависають". І дарма. Інтернет відмінна можливість для дівчат особливо знайти подруг, які мають друзів, або відразу друзів, які можуть потім стати чимось більшим.

Порада четверта - ігнорувати комплекси, а краще прийняти їх. Побита фраза "полюби себе, і інші тебе полюблять" не завжди справедлива. Звичайно, ганьбити своє відображення в дзеркалі теж ні до чого, краще тверезо подивитися на себе і прийняти свої недоліки. Не поспішайте збирати гроші на пластичні операції - ви просто станете копією черговий моделі глянцю. А чоловікам потрібно щось унікальне. Клони, як вдалі, так і не дуже, їм не потрібні. Хто знає, може ваші "недоліки" і залучать обранця своєю оригінальністю.

Порада п'ята - знайти цікаве хобі. Крім роботи бажано мати захоплення, яке зможе розширити коло спілкування. Наприклад, скелелазіння - і для фігури корисно (фізичні навантаження) і молоді люди там є в надлишку.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про п'ять незвичайних і жалісливих історіях кохання,

Також повідомлялося, що в Києві будуть вчити правильно займатися сексом

Про те, чи реально зустріти любов в інтернеті, дивіться на відео нижче:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: