Чи можна взяти кредит в іноземному банку?

Багато наших бізнесмени хотіли б взяти кредит в іноземному банку, оскільки в багатьох більш розвинених країнах, наприклад у Німеччині, Австрії або в США, існують набагато більш привабливі кредитні програми, ніж в Росії чи в Україні.

За кордоном банки можуть видати іпотеку під 3,5-6,5% річних, причому на тривалий період часу, що не може не привертати українців.

На території України працює чимала кількість дочірніх іноземних банків, однак вони, на превеликий жаль, не пропонують набагато більш вигідні кредити, ніж українські банки .

На території України працює чимала кількість дочірніх іноземних банків, однак вони, на превеликий жаль, не пропонують набагато більш вигідні кредити, ніж   українські банки

Їх політика практично ідентична з політикою наших кредитних організацій. Як відомо, дочірній банк - це не філія банку зарубіжного, а значить, він виходить зі сформованої в Україні ситуації в сфері кредитування.

Філії іноземних банків не мають права працювати у нас, тому процентна ставка так званих дочірніх банків зарубіжних кредитних організацій мало чим відрізняється від тієї, яка практикується у нас. Виходить, що потрібно їхати в Європу або в іншу країну, щоб мати хоч якусь можливість оформити вигідний кредит.

Законом не заборонено звернення в банки за кредитом в іншій країні. На жаль, тут виникає інша проблема - банки не хочуть зв'язуватися з іноземцями, а тим більше з громадянами країни з не дуже високим рівнем життя і нестабільною економікою. Шанс взяти кредит в іноземному банку є у тих, хто досить давно живе на території цієї держави.

Іноземні банки зрозуміти можна, оскільки вони не отримають чітких гарантій того, що борг буде повернений вчасно і в повному обсязі. Можливо, що недобросовісний позичальник просто поїде назад в Україну, не маючи наміру розплачуватися з боргами. Розібратися в такій ситуації досить складно, оскільки мова йде про іншу державу, де діють інші закони.

Якщо ви маєте бізнес, скажімо, в Німеччині, то у вас будуть досить великі шанси отримати вигідний за умовами кредит. Природно, там теж доведеться доводити свою платоспроможність і стабільність роботи бізнесу.

Також підвищуються шанси на отримання кредиту за кордоном у тих, хто має в країні банку будь-яку нерухомість. Можливо, нерухомість стане запорукою, за допомогою якого банк зможе забезпечити операцію.

Отже, щоб мати можливість отримання кредиту в будь-якій країні, потрібно якимось чином бути з нею пов'язаним. Бажаємо успіхів!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: