Де взяти кредит безробітному

  1. Що може запропонувати банк безробітному?
  2. Банки, які дають кредити безробітним
  3. мікрофінансування
  4. Кредитні брокери
  5. Приватне фінансування

Банки пропонують широкий спектр послуг в сфері кредитування на будь-який смак, починаючи від споживчих кредитів і закінчуючи лізингом для юридичних осіб Банки пропонують широкий спектр послуг в сфері кредитування на будь-який смак, починаючи від споживчих кредитів і закінчуючи лізингом для юридичних осіб. Але все пропозиції банку розраховані на платоспроможних клієнтів, тих, хто в термін погасить договір і заплатить нараховані відсотки. В цьому і полягає прибуток банківських організацій. Але що, якщо банк не відносить вас до числа платоспроможних клієнтів, як взяти кредит безробітному? Детальніше в цій статті.

Що може запропонувати банк безробітному?

Що може запропонувати банк безробітному

Для банку ті, хто не мають офіційної роботи, є безробітними. Навіть якщо ви працюєте неофіційно або надаєте приватні послуги, але у вас немає запису в трудовій книжці, то ви ненадійний клієнт для банку. При оформленні кредитного договору банківський співробітник зажадає від вас копію трудової книжки та довідку, які підтверджували б доходи. Крім цього запитується ще і номер телефону вашого роботодавця, куди можуть зателефонувати співробітники банку для прийняття рішення про видачу кредиту. Тому взяти позику безробітному не так вже й просто.

Для такої категорії громадян розроблені спеціальні банківські продукти. Кредити непрацюючим можна поділити на кілька категорій:

1. Експрес-кредити. Якщо ви шукаєте, де взяти кредит безробітному, то цей варіант для вас. Сума по експрес-кредитах рідко перевищує 100 000 рублів, при цьому варто очікувати досить високу процентну ставку - близько 30-50% річних.

Плюси полягають в тому, що такий кредит непрацюючому людині, скоріше за все, схвалять. Чи не буде потрібно збирати будь-яких довідок і підтверджувати свої доходи. Досить буде просто оформити онлайн-заявку на сайті банку або можливо звернутися безпосередньо до відділення. При оформленні угоди знадобляться лише паспорт та другий документ.

Високі процентні ставки пояснюються тим, що оформляючи кредит для безробітних, банківська організація ризикує тим, що позика клієнт може просто не повернути. У зв'язку з чим доведеться задіяти цілий механізм по роботі з боржником, включаючи і судові розгляди, що негативно позначається в тому числі і на репутації фінансової компанії.

2. Кредити під заставу майна. Це ще один варіант, як отримати кредит безробітному. Деякі банківські організації здійснюють кредитування під заставу нерухомості клієнта або під заставу автомобіля . При цьому важливо розуміти, що якщо позика буде погашена, то ви можете втратити права власності на ваше майно або бізнес.

Банки, які дають кредити безробітним

Банки, які дають кредити безробітним

У питаннях фінансування тієї чи іншої категорії громадян банки часто посилаються на досвід і статистику. Тому навіть якщо потенційний позичальник тимчасово не працює, в кредит отримати гроші він все ж має шанс. З більшою ймовірністю кредит безробітним схвалить той банк, в якому у вас є позитивна кредитна історія. Тому рекомендуємо спочатку звернутися в банківські організації, з якими ви вже оформляли договори.

Стаття в тему: список банків які дають кредит всім без винятку

Складніше буде оформити кредит безробітному, хто не має кредитної історії в принципі або ж має негативний досвід з погашення заборгованості. У цьому випадку варто подивитися актуальні пропозиції банків в напрямку експрес-кредитування. Банківських організацій, які працюють в цьому сегменті ринку кредитування і дають кредити непрацюючим, стає все більше. Які банки дають кредит непрацюючим громадянам:

  1. Російський Стандарт.
  2. Русфінанс Банк.
  3. Банк Ренесанс.
  4. Альфа Банк.

І багато інших. Тому, якщо ви шукаєте, де взяти грошей безробітному, спочатку перегляньте актуальний перелік пропозицій банків і спробуйте отримати позику. У разі якщо ви отримуєте постійно відмова і вже сумніваєтеся, чи дають кредит безробітним, то рекомендуємо скористатися іншими способами, як взяти кредит непрацюючому.

мікрофінансування

мікрофінансування

Взяти кредит безробітним можна в мікрофінансових організаціях, або так званих МФО. Це фінансова структура, яка здійснює діяльність за ліцензією, виданою ЦБ. Як правило, така компанія дає в кредит невелику суму грошей - до 50 000 рублів.

Чи можна скористатися такою послугою непрацюючому? Без особливих проблем. Ніяких довідок надавати не знадобиться. Максимум, крім паспорта, може знадобитися ще один документ, що засвідчує особу.

Мінус таких позик, що вони видаються на короткий термін і процентна ставка може досягати 700% річних. Для тимчасово безробітної людини, яка шукає де взяти гроші в короткі терміни, даний варіант може бути прийнятним, але все ж ми рекомендуємо розглянути ще один варіант.

Кредитні брокери

Кредитні брокери

Це компанії, які працюють з масою банків безпосередньо і допомагають оформити кредит непрацюючому людині. Корисність такої організації полягає в тому, що, щоб самостійно оповістити відразу десятки банків про свій намір оформити споживчий кредит, у вас може не вистачити як терпіння, так і фізичних можливостей.

Брокерські контори, працюючи з великим числом банківських організацій, досить швидко визначать, в якому банку і чи дадуть кредит взагалі. Сама позика і процентна ставка можуть варіюватися в залежності від банківського пропозиції, але брокери за свої послуги мають намір брати певний відсоток. Зазвичай, це від 1 до 10% від суми кредиту.

Приватне фінансування

Приватне фінансування

Це вже останній варіант, де можна взяти кредит безробітному. Є люди, які дають гроші під розписку. Ви заявляєте в письмовій формі, що отриманий кредит у якогось громадянина зобов'язуєтеся повернути в термін за певні відсотки. Дана записка буде гарантією, що гроші ви повернете, інакше їх зможуть стягнути через суд.

Хоч для непрацюючих людей це, може, якраз і єдиний працюючий варіант, де отримати грошові кошти, все ж їм користуватися ми не рекомендуємо. Так як приватні особи, по-перше, зажадають величезних відсотків (до 10 в місяць), а по-друге, є ймовірність наштовхнутися на злочинні елементи, які всіляко вимагатимуть ваші гроші.

З усього вищесказаного варто відзначити, що дати кредит безробітному можуть. Але для цього доведеться докласти чимало власних зусиль. Рекомендуємо спочатку пошукати банківські установи, які готові давати вам грошей, а вже потім користуватися іншими способами оформлення кредитування.

Що може запропонувати банк безробітному?
Але що, якщо банк не відносить вас до числа платоспроможних клієнтів, як взяти кредит безробітному?
Що може запропонувати банк безробітному?
Чи можна скористатися такою послугою непрацюючому?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: